Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Starlet 1999 1.3 Sportif
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Starlet 1999 1.3 Sportif 
Pochwalę się, póki jeszcze jakoś wygląda, bo na dostawach pewnie "nieco" się przybrudzi...
Wersja Sportif, czyli el szyby przednie, centralny z alarmem, el szyberdach, wspomaganie, chromowane klamki, listwy, obejmy zegarów i jakieś wstawki.
1.3 4E-FE, pomiary spalania - w toku Smile








Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
ładniusia Smile


_________________
SS - Sebastian Starlet 1.3 EP82
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
ekstra tapicerka. chetnie bym sie zamienil Smile


_________________
EP91
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Dzień wolny, więc oczywiście pada. Można coś porobić przy aucie. Dywaniki uprane suszą się. Klocki wymienione wczoraj. Czas więc na małe mycie tapicerki i zabezpieczenie jej.

Środkowa konsola czysta.

Szczeliny między plastikami... wyczyszczę je kiedyś lepiej...

Rzut oka na zegary - P29

Ostatnie sprawdzenie - na dziś wystarczy.

Do zabezpieczenia tapicerki użyłem Supagard-a. Jak to działa można sprawdzić we flashu na stronie producenta
http://www.supagard.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=54
Gdy pracowałem jako car valeter środków tych używaliśmy jako dodatkowa usługa do zabezpieczania aut (również fabrycznie nowych) m.in. w salonach Mercedesa, Skody, Jeepa, Vauxhalla, Hondy (BMW miało własną linię produktów). Muszę powiedzieć, że faktycznie działa - łatwiej później usunąć zabrudzenia.

Spalanie - 7l/100km, cykl miejski, krótkie przejazdy 1-8km, ok. 100km dziennie. Spadło z 7,3 l/100km po wymianie świec - prawidłowy kolor, lecz zużyte. Wymieniajcie świece Smile


_________________
Prezentowane opinie są moją wyłączną własnością i nie ponoszę odpowiedzialności za ich działanie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Wyrwizab napisał:




O zesz ty !! kierownice ci ukradli !! Wink


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Niee, boję się prowadzić więc zawsze siadam na miejscu pasażera Smile


_________________
Prezentowane opinie są moją wyłączną własnością i nie ponoszę odpowiedzialności za ich działanie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Mały update. Siedzę sobie spokojnie w domu, nagle słyszę głośny huk na zewnątrz. Wyglądam - ktoś zaparkował na moim autku, wycofał po czym spokojnie oddalił się. Na szczęście szybko udało się go namierzyć, dwa skrzyżowania dalej zaparkował na innym aucie... Prawdopodobnie pijany. Aktualnie jestem po rozmowie z Policją, czekam na kontakt z ubezpieczalni... Co dalej z autkiem - zobaczy się, tu tego typu uszkodzenia mogą kwalifikować auto do kasacji - jeśli wartość naprawy przekracza koszt naprawy. Auto wygląda tak:






_________________
Prezentowane opinie są moją wyłączną własnością i nie ponoszę odpowiedzialności za ich działanie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
żeby do kasacji? eeee. przyjedź do kraju kwitnącego tuska to wszystko elegancko się zrobi Smile


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
w polsce za takie cos na 100% szkoda calkowita.


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Wyrwizab napisał:
tu tego typu uszkodzenia mogą kwalifikować auto do kasacji


to ciekawe na co by skazali moje...
http://img18.imageshack.us/i/190720101161.jpg/

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Hexa napisał:
Wyrwizab napisał:
tu tego typu uszkodzenia mogą kwalifikować auto do kasacji


to ciekawe na co by skazali moje...
http://img18.imageshack.us/i/190720101161.jpg/


Jeśli tylko jeden element - drzwi - jest szansa dostać odszkodowanie, obniżone o wartość excess-a. Jeśli "policy excess" masz wysoki - w praktyce nie dostaniesz nic. Ale są ubezpieczalnie (nie orientuję się, czy wszystkie) które potem oddają excess-a w ubezpieczeniu, czyli np. jakiś okres czasu nie płacisz ubezpieczenia.
Dwa przypadki znajomych z ostatniego czasu:
Subaru Impreza 1996, 250KM bodajże, na turbinie, uszkodzony przód po kontakcie ze słupkiem. Auto zostawione w ubezpieczalni do wyceny. Po tygodniu kolega dzwoni:
- Jak tam moje Subaru?
- Jakie Subaru?
- No to .... (dane auta)
- Skasowane. Czek w drodze.
- Aaaa moje Subaru...

Kia Rio 2001, przerysowane dwoje drzwi i przedni błotnik, odkręcany.
Auto zostawione u rzeczoznawcy do wyceny. Telefon - skasowane, wyślemy czek.

Obawiam się niestety, że to może czekać i moje auto Sad Choć sam naprawiłbym to młotkiem w pół godziny, prysnął spray-em, założył nową lampę i jeździł...


_________________
Prezentowane opinie są moją wyłączną własnością i nie ponoszę odpowiedzialności za ich działanie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Wyrwizab napisał:
Obawiam się niestety, że to może czekać i moje auto Sad Choć sam naprawiłbym to młotkiem w pół godziny, prysnął spray-em, założył nową lampę i jeździł...


A nie można tego właśnie w ten sposób zrobic? Musisz to zgłaszać? Bo jeśli nie ma takiego obowiązku (a "nie wiesz" kto Ci zaparkował w zadku, bo go nie było na miejscu) to chyba lepiej faktycznie zrobić to samemu i kichać ubezpieczenie...

(u mnie drzwi wymienione i autko jeździ Smile AC nie mam bo "za stare"... Sad)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Trochę późno na to. Gość złapany - zaparkował na innym aucie dwa skrzyżowania dalej, Policja spisała zeznania, numery polis itd. Zobaczę jeszcze, co powie ubezpieczalnia.


_________________
Prezentowane opinie są moją wyłączną własnością i nie ponoszę odpowiedzialności za ich działanie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
mechu napisał:
w polsce za takie cos na 100% szkoda calkowita.


Ale w Polsce szkoda całkowita, 75% wartości auta do łapy i auto dla Ciebie. A jeśli u nich zabierają na kasacje to lipa - jeśli zabierają:-/ Szkoda.


_________________
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
i to sie nazywa kraj ktory dba o obywateli a u nas .... auto po dachowaniu,spaleniu i czolowce co tam, sie wyklepie , sie sprzeda i se ktos jeszcze nim pojezdzi Smile


_________________
STARLET EP81 (ENGINE 2E-E) 1990r. >222 tyś.km

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach