Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
klamka wewnetrzna i kratki nawiewu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post klamka wewnetrzna i kratki nawiewu 
Mam w planie przemalowanie tytulowych elementow wiec jezeli ktos mial do czynienia z ich wyciaganiem to prosilbym o informacje jak sie do tego najlepiej zabrac zeby niczego nie zdemolowac czy pourywac. Podejrzewam ze w przypadku nawiewu powinien wystarczyc plaski srubokret a w przypadku klamki krzyzakowy ale moze sa tez jakies knify. Wychodze z zalozenia ze warto sie wczesniej doinformowac anizeli pozniej sie tracic czas albo naprawiac Wink


Tak na marginesie fajnie byloby zrobic kiedys manual jak odpinac/odkrecac/demontowac poszczegolne elementy autka (np atrapy, listwy itp) aby niczego nie uszkodzic i sie nie nameczyc ...pozyjemy, zobaczymy Rolling Eyes


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Odpowiedz z cytatem
Post Re: klamka wewnetrzna i kratki nawiewu 
Do klamki potrzebny tylko gwiazdkowy śrubokręt ... odkręcasz śrubke i przesuwasz klamke ... sama wyjdzie Wink

Co do kratek to też miałem o to pytać tyle razy i zapominam Sad


_________________
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
podpinam się do pytania jak zdemontować środkowe nawiewy
Te skrajne nawiewy to prosto, bierzesz śrubokręt płaski i podważasz, samo wychodzi


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Graph tak myslalem, mialem jedynie watpliwosci czy nie ma problemu zeby ja calkowicie odczepic od tego drutu, ktory naciaga Rolling Eyes
PS. Jak mozesz sprawdz PW Wink



Ostatnio zmieniony przez born2ride dnia Czw Lip 15, 2010 13:06, w całości zmieniany 1 raz

_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
born2ride napisał:
Graph tak myslalem, mialem jedynie watpliwosci czy nie ma problemu zeby ja calkowicie odczepic od tego drutu, ktory naciaga Rolling Eyes
PS. Jak mozesz sprawdz PW Wink


Od drutu nie odczepiaj ... bez sensu ... da sie wszystko zdemontować a klamka zostanie żebyś mógł drzwi otwierać Wink ja tak zawsze robiłem Wink


_________________
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Graph napisał:

Od drutu nie odczepiaj ... bez sensu ... da sie wszystko zdemontować a klamka zostanie żebyś mógł drzwi otwierać Wink ja tak zawsze robiłem Wink

tylko czy jak nie odczepie to nie utrudni to malowania...zobaczymy


piotrekpasti napisał:
podpinam się do pytania jak zdemontować środkowe nawiewy
Te skrajne nawiewy to prosto, bierzesz śrubokręt płaski i podważasz, samo wychodzi

patrzac na zdjecie z linku ponizej smiem twierdzic ze z tymi srodkowymi powinno byc tak samo jak z bocznymi Rolling Eyes
http://img340.imageshack.us/img340/5302/starletnawiew.jpg


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach