Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
nagrzewnica toyota starlet 1.3 12v 95rok
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post nagrzewnica toyota starlet 1.3 12v 95rok 
witam jestem nowym uzytkownikiem wiec na poczatek skladam poklony i przywitania wszystkim bardziej doswiadczonym kolega i kolezanka forum.
w lecie tego roku z nagrzewnicy zaczel wyciekac plyn, autem musialem jezdzic wiec odlaczylem gumowe przewody doprowadzajace wode do nagrzewnicy i zlaczylem omijajac ja zeby zapewnic stal obieg.wszystko bylo dobrze do pierwszych morzow-jakos sie jezdzilo.
problem mam taki nr.1
nagrzewnica w mojej starlecie jest zupelnie martwa, chce ja wymienic wlasnorecznie. czy ktos mogłby mi udzielic praktycznych rad jak to zrobic!?
problem nr. 2
musze gdzies kupic taka uzywana nagrzewnice, nowe sa strasznie drogie. Byc moze ktorys z uzytkownikow ma do odsprzedania uzywana ale ciagle sprawna nagrzewnice do tego modelu?na allegro nie mozna liczyc na pomoc ze strony sparzedajacych. ostatnio na zadanie przeze mnie pytanie czy wystawiona nagrzewnica bedzie pasowac do danego modelu, sprzedajacy odpisal ze on nie wie do jakieo modelu jest ta czesc,tylko ze do toyoty starlet ale jaki rocznik, silnik czy jakies blizsze dane-brak.
prosze o pomoc i z gory dziekuje

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Przyłączam się do prośby, o krótkie naświetlenie procedury wymiany.
Z grubsza co trzeba odkręcić, a czego nie trzeba itd. Może ktoś już to robił? Smile

Odpowiedz z cytatem
Robił nawet 2 razy :/ bez zdejmowania panela, deski i box'a nawiewu niestety się nie obejdzie http://images82.fotosik.pl/61/22f06e53c72cd549.jpg :/ mam gdzieś cały box z demontażu starlet 91r , musiał bym sprawdzić stan. Ogólnie to u siebie mam ze starlet p9 ( prawie idealnie pasuje Razz )

Kurka pieczona, czyli robota na cały dzień Neutral

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1