Forum starlet club pl Strona G堯wna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Przyj望 mandat czy nie?
Autor Wiadomo嗆
Odpowiedz z cytatem
Post Przyj望 mandat czy nie? 
ostatnio jadac z Leszna do Wroclawia koledzy na radyjku ostrzegli o radarze i po dluzeszej wymianie zdan jeden z kolegow powiedzial ze odmowil madant 300zl. Po miesiacu lub dwoch (nie pamietam) otrzymal wyrok sadu grockiego (tryb zaoczny rozprawy) o nalozeniu mandatu w wysokosci 50zl (ewentualnie 150-nie pamietam). Nie dosc ze nie trzeba bylo byc na rozprawie, nie oplacal zadnych kosztow sprawy, to dostal znacznie mniejszy mandat. Jeszcze jeden kolega potwierdzil to w swoim przypadku wtedy. Co o tym myslicie? Czy ktos z was odmowil przyjecia mandatu?

Odpowiedz z cytatem
W moim miescie jest zasada ze jak cie zlapie policja i siedzisz sobie w ich aucie to patrzych na ich reakcje.Jak jeden zaczyna pierdolic o wysokosci mandatu a drugi przekrzywia lusterko to wtedy wiadomo o co chodzi.Kladziesz 100zl miedzy ich siedzeniami.Oddaja ci papiery i jestes wolny.Wole placic w radiowozie niz pozniej sie bujac ze swistkami i punktami.Co do odmowy przyjecia mandatu to zawsze sie to konczy tak samo jak opisalem wyzej. w kazdym razie torun - bydgoszcz.

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Odpowiedz z cytatem
Dok豉dnie, zawsze daj kwot z kosmosu 瞠by 豉p闚 wy逝dzi.

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
Odpowiedz z cytatem
sa tez tzw dobrzy policjanci i daje rade dostac np z innego przepisu

http://youtube.com/watch?v=SKkWdZL_6Hw
power is nothing without controll
Odpowiedz z cytatem
Za danie w 豉p mo積a mie wyrok. Lepiej wys逝cha gadania, przygarn望 punkty, a najwy瞠j je郵i zarzuty s wyuzdane, odm闚i i pofatygowa si do grodzkiego. Po這篡sz st闚 a tu np.: liczy na 400, no to ze z這軼i Cie przymknie za pr鏏e przekupienia. Albo sie oka瞠 瞠 to agent Tomek prowadzi radiow霩 i nagle z krzak闚 wyskoczy CBA z kamerami TVNu - program Mamy Cie Smile

Moim zdaniem zale篡 od policjanta i od osoby, kt鏎a ma dosta mandat.
Kumplowi doliczyli do mandatu koszta rozprawy i jeszcze czego tam, generalnie wysz這 170 wi璚ej ni mandat. Trafisz na s逝瘺iste, to jeszcze Cie udupi za pr鏏e dania 豉p闚ki.
Mam te kumpla, kt鏎y ma tak gadane, 瞠 zawsze si jako wywinie. Nie do嗆, 瞠 daruj mu mandat, to jeszcze pocz瘰tuj szlugiem.
Osobi軼ie to bym bra mandat i nie pyskowa. Inna sprawa, 瞠 jako mam szcz窷cie i nie dosta貫m jeszcze 瘸dnego mandatu za przekroczenie pr璠ko軼i, a jak wracam z pracy to zawsze mam jeden peda w pod這dze - albo gaz albo hamulec. Raz mnie z豉pali, ale dostali wezwanie przez radio, oddali mi dokumenty i odjechali zanim zd捫y貫m odej嗆 od radiowozu....
Dzisiaj mnie pouczyli s這wnie za gadanie przez telefon...

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Odpowiedz z cytatem
sa tez tzw dobrzy policjanci i daje rade dostac np z innego przepisu

He, to jak tak mia貫m ostatnio, by z造, kt鏎y straszy i dobry, kt鏎y pogada i w豉郾ie tak zrobi, jak m闚ile Smile

Odpowiedz z cytatem
KLIKNIJCIE Smile

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem

no raz w gnieznie nie wiedzialem ze juz sie obwodnica skonczyla i mnie zlapali to mi wypisal za pasy ale tak to dupa :/ zawsze jakis gejow trafie co sie wyzywaja bo sa jacy sa i nikt ich nie szanuje...

a wystarczylo by ludzie podejscie

Wy鈍ietl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach