Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Przyjąć mandat czy nie?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Przyjąć mandat czy nie? 
ostatnio jadac z Leszna do Wroclawia koledzy na radyjku ostrzegli o radarze i po dluzeszej wymianie zdan jeden z kolegow powiedzial ze odmowil madant 300zl. Po miesiacu lub dwoch (nie pamietam) otrzymal wyrok sadu grockiego (tryb zaoczny rozprawy) o nalozeniu mandatu w wysokosci 50zl (ewentualnie 150-nie pamietam). Nie dosc ze nie trzeba bylo byc na rozprawie, nie oplacal zadnych kosztow sprawy, to dostal znacznie mniejszy mandat. Jeszcze jeden kolega potwierdzil to w swoim przypadku wtedy. Co o tym myslicie? Czy ktos z was odmowil przyjecia mandatu?

Odpowiedz z cytatem
W moim miescie jest zasada ze jak cie zlapie policja i siedzisz sobie w ich aucie to patrzych na ich reakcje.Jak jeden zaczyna pierdolic o wysokosci mandatu a drugi przekrzywia lusterko to wtedy wiadomo o co chodzi.Kladziesz 100zl miedzy ich siedzeniami.Oddaja ci papiery i jestes wolny.Wole placic w radiowozie niz pozniej sie bujac ze swistkami i punktami.Co do odmowy przyjecia mandatu to zawsze sie to konczy tak samo jak opisalem wyzej. w kazdym razie torun - bydgoszcz.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, zawsze dają kwotę z kosmosu żeby łapówę wyłudzić.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
sa tez tzw dobrzy policjanci i daje rade dostac np z innego przepisu

http://youtube.com/watch?v=SKkWdZL_6Hw
power is nothing without controll
Odpowiedz z cytatem
Za danie w łapę można mieć wyrok. Lepiej wysłuchać gadania, przygarnąć punkty, a najwyżej jeśli zarzuty są wyuzdane, odmówić i pofatygować się do grodzkiego. Położysz stówę a tu np.: liczył na 400, no to ze złości Cie przymknie za próbe przekupienia. Albo sie okaże że to agent Tomek prowadzi radiowóz i nagle z krzaków wyskoczy CBA z kamerami TVNu - program Mamy Cie Smile

Moim zdaniem zależy od policjanta i od osoby, która ma dostać mandat.
Kumplowi doliczyli do mandatu koszta rozprawy i jeszcze czegoś tam, generalnie wyszło 170 więcej niż mandat. Trafisz na służbiste, to jeszcze Cie udupi za próbe dania łapówki.
Mam też kumpla, który ma taką gadane, że zawsze się jakoś wywinie. Nie dość, że darują mu mandat, to jeszcze poczęstują szlugiem.
Osobiście to bym brał mandat i nie pyskował. Inna sprawa, że jakoś mam szczęście i nie dostałem jeszcze żadnego mandatu za przekroczenie prędkości, a jak wracam z pracy to zawsze mam jeden pedał w podłodze - albo gaz albo hamulec. Raz mnie złapali, ale dostali wezwanie przez radio, oddali mi dokumenty i odjechali zanim zdążyłem odejść od radiowozu....
Dzisiaj mnie pouczyli słownie za gadanie przez telefon...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
sa tez tzw dobrzy policjanci i daje rade dostac np z innego przepisu

He, to jak tak miałem ostatnio, był zły, który straszył i dobry, który pogadał i właśnie tak zrobił, jak mówileś Smile

Odpowiedz z cytatem
KLIKNIJCIE Smile

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem

no raz w gnieznie nie wiedzialem ze juz sie obwodnica skonczyla i mnie zlapali to mi wypisal za pasy ale tak to dupa :/ zawsze jakis gejow trafie co sie wyzywaja bo sa jacy sa i nikt ich nie szanuje...

a wystarczylo by ludzie podejscie

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1