Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 26 z 27
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Kupic starletke czy nie - porady.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
mechu napisał:
do wyzszej temp pracy stosuje sie zimniejsze swiece.

Tak, oczywiście. Zimniejsza - większa przewodność cieplna.


_________________
Niewiedza nie oznacza głupoty, tak, jak ciemność nie oznacza ślepoty.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
Cześć wszystkim,

co uważacie o tej ofercie?

olx.pl/oferta/toyota-starlet-1-3-16v-gaz-sekwencyjny-super-stan-lub-zamienie-CID5-ID8BO7l.html#dedf34ffed

mam około 100 km do Piaseczna więc chciałbym wiedzieć czy warto w ogóle się wybierać. Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
sprawdz czy nie puszcza dymkow bo ten przebieg taki "handlowy" moze byc.


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Dowiedz się więcej o historii pojazdu, o jego naprawach, czy ma książkę serwisowa lub jakieś stare rachunki. I czy długo jest w nim instalacja gaz. Fotel kierowcy wydaje się być wytarty co może świadczyć o dużym przebiegu, ale nie musi. A nie masz innej w okolicy do obejrzenia tak dla porównania?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Jedz zobacz 100km to żadna odległość , ja waliłem kilka razy po 400km żeby znaleźć dobrą budę do swojej glanzy , co do starlety z ogłoszenia to wygląda ok (na fotkach) Smile , najważniejsza motorownia czy nie pije wiader oleju , ale tego to pewnie dowiesz sie po kupnie , pisze że bez grama rdzy , jak bez rdzy , to nie ma co się zastanawiać , aha i nie dawaj za nią więcej niz 3500zl za 3700 pewnie do oddania Smile Była tydzien temu zielona z niemiec za 5 tyś na OLXie , z klimą ,wspomą, alufelgami, el. szybami , w stanie idealnym jak pisał handlarz , po zdjęciach było widać że raczej nie kłamał Smile poszła po paru dniach , warta byłą tej kaski .


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
wg mnie czysta starleta z klima i malym przebiegiem powinna kosztowac ok6000.
Tylko kto taka rodzynke bedzie chcial sprzedac Smile


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Witajcie, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Niestety Starletka została mi sprzątnięta sprzed nosa Sad zdążyłem już zauważyć że jest to na tyle 'chodliwy' towar, że ogłoszenia wystawione jednego dnia, drugiego są już archiwalne Smile

Po prostu trzeba obserwować każdego dnia i być gotowym do szybkiego obejrzenia, a w sumie starletek jest bardzo mało na rynku wtórnym...

Przejrzałem cały temat ale mam jedno pytanie:

ogólnie jest duża różnica między zakupem wersji z LPG a takiej 'niezagazowanej'? Wiem mniej więcej z czym wiąże się instalacja LPG, żywotność spada itd itp ale pytanie jest czy oszczędność na kosztach paliwa jest warta? Czy może lepiej kupić zwykłą, niezagazowaną? Nie wiem na ile można ufać internetowym raportom spalania, więc nie wiem dokładnie jak duża jest różnica w kosztach podróżowania na benzynie/lpg.

Standardowo byłbym wdzięczny za odpowiedzi, pozdrawiam.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Jest tak jak piszesz , starleta to chodliwy towar , oczywiscie "dobra" starleta Smile , choć cięzko taką znaleźć , co do gazu to bardzo dobry temat jak połykasz kiliometry , mialem kiedys 2 sztuki zagazowane P8 jak i P9 , miło wspominam jazdę za darmo Smile


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Licznik mojej Starletki wskazał dziś 413.000 kilometrów. Ja kupiłem ją w 2001 jako trzyletni pojazd z przebiegiem 115.000 km. Zagazowałem ją we wrześniu 2004, przy przebiegu rzędu 180.000 km. Do dziś naprawiałem ją kilka razy raz alternator bo miał pęknięta obudowę. Być może i po stłuczce jaką zaliczyłem. Druga naprawa dotyczy pompy paliwa oryginał przestał chodzić przy ok. 390.000 km. teraz mam już 3 zamiennik, ale na szczescie kolejne pompy paliwa zamienniki są wymieniane w ramach reklamacji. Trzecia naprawa to zapiekłem tarcze i zacisk hamulca. Wymiana kabli do świec. Ponoć na gazie idzie wiekszy prad, i ymiana swiec Kable i swiece przy przebiego ok. 320.000 ( tyle czasu były oryginalne NGK ( nie tak łatwo je dostac a wtedy koszt to było ok. 50 60 pln za sztuke. Ewidentnie moja wina tarcze i klocki były tak zjechane ze jak tłok wyszed nie wrócił. Z instalacji gazowej wymieniałem parownik czy jak to sie tam zwie i wrzesien 2014 nowa butla. Ile pali od 7,5 do 12 ale przy 12 to lece 160 170 km/h tyle jeszcze pokazuje. A sporo smigam amberstrada. temu silnikowi LPG nawet sredniej jakosci krzywdy nie robi.


_________________
Dawid Topol
Starlet 98 410.000
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Pogratulować przebiegu Smile Jestem ciekaw, jak kształtuje się zużycie oleju ?


_________________
EP81 91' 4EFE <--- klik !
Pozdrawiam, Konrad Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Oleju nie bierze za dużo przy prędkościach do 90 100 km/h przy łagodnej jeździe. Wtedy ok. 100 ml na 1.000 km. Przy maksymalnych niestety i ok. 300 ml na 100 km. tzn od tankowania do tankowania litr.


_________________
Dawid Topol
Starlet 98 410.000
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Dawid Topol napisał:
Przy maksymalnych niestety i ok. 300 ml na 100 km. tzn od tankowania do tankowania litr.


Shocked Shocked Shocked Jak to fajnie mieć 4EFTE który od wymiany do wymiany nie bierze ani grama oliwki Smile


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Polecam to autko, kupiłem je z 4 lata temu miało 11 latek, i dalej śmiga, prawie żadnych problemów Wink

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Czesc

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę (jełśi nie to proszę przenieść do właściwego Smile ). Czy zna ktoś ten samochód ???
http://olx.pl/oferta/niezawodna-toyota-starlet-wspomaganie-CID5-IDbiyfw.html#bc0e47a791

jełśi ktoś z poznania lub okolic mógł by podjechać i rzucić okiem i coś powiedzieć to był bym wdzięczny.

Pozdrawiam


_________________
Lubię ZAPIERDALAĆ.....
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Odkopuję temat!

Szukam taniego samochodu na dojazdy do pracy (15km na stronę przez miasto i okolice) a w związku z miłymi wspomnieniami z Toyotą P7 zastanawiam się nad czymś takim:

http://otomoto.pl/oferta/toyota-starlet-niezawodna-toyota-nie-corsa-micra-fiesta-ID6yovkd.html

Dzisiaj będę dzwonił, daleko nie mam więc jeśli będzie aktualne to na pewno obejrzę.

Przy okazji mam kilka pytań:
1. Jak z dostepnością części do P9?
2. Na co zwrócić uwage w przypadku szesnastozaworowego silnika?
3. Na co zwrócić uwagę ogólnie w P9? Gdzie najszybciej rdzewieją?
4. Czy aby siedzenie kierowcy nie jest za bardzo wytarte jak na niecałe 200kkm? Jak miałem P7 z przebiegiem 240kkm to siedzenie wyglądało jak nowe.
5. Może jakieś inne porady? Może ktoś zna ten egzemplarz?


_________________
Wszystkie części do starlet P7, info tu: http://starletclub.phorum.pl/viewtopic.php?t=1217
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 26 z 27
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach