Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 25 z 27
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Kupic starletke czy nie - porady.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
myslisz ze niemcy to debile i oddadza dobra gwiazdke ?

tak sobie mysle ze nie niemcy tylko polacy i turcy Wink

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
taaa...spróbuj w którymś autohausie usłyszeć prawdziwy "niemiecki" niemiecki Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Auto "aus deutschland" zawsze,ale to zawsze kupuje sie od osoby prywatnej inaczej kupujesz w turkische autohaus przysłowiowe "zwei kilo dem popo "

Odpowiedz z cytatem
Auto "aus deutschland" zawsze,ale to zawsze kupuje sie od osoby prywatnej inaczej kupujesz w turkische autohaus przysłowiowe "zwei kilo dem popo "

hehe, dokładnie Wink

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz z cytatem

tylko od prywatnej,und nur private leute

Odpowiedz z cytatem
Witam
Mam zamiar kupić Starleta EP91 z 1998 r. silnik 1.3 +LPG. W dniu dzisiejszym się nią przejechałem, i mam kilka pytań: Silnik jakoś tak na biegu jałowym chodził jakoś nierówno- nie wiem czy tak ma być czy to jakaś przyczyna. Druga sprawa to zauwarzyłem ze zaczyna kapać olej z okolicy połączenia chyba skrzyni biegów z silnikiem , patrząc od przodu to to tak po lewej stronie , tam jest uszczelniacz o którym już było wspominane. Ile może kosztować taka naprawa ( uszczelka kosztuje 15 zł ).

Za informację z góry dziękuję

Odpowiedz z cytatem
grzegorzu78 napisał:
Witam
Mam zamiar kupić Starleta EP91 z 1998 r. silnik 1.3 +LPG. W dniu dzisiejszym się nią przejechałem, i mam kilka pytań: Silnik jakoś tak na biegu jałowym chodził nierówno- nie wiem czy tak ma być czy to jakaś przyczyna. Druga sprawa to zauwarzyłem ze zaczyna kapać olej z okolicy połączenia chyba skrzyni biegów z silnikiem , patrząc od przodu samochodu to jest tak ślad mniej więcej w połowe samochodu, tam jest chyba uszczelniacz o którym już było wspominane. Ile może kosztować taka naprawa ( uszczelka kosztuje 15 zł ). I czy warto to naprawiać.
A i jeszcze jedno gdze znajdują się w tym silniku świece zapłonowe ( jakiś obrazek do pokazu) i czy do LPG muszą być inne.

Za informację z góry dziękuję

Odpowiedz z cytatem
Uszczelniacz wału od strony skrzyni to jednak utrapienie, ja u siebie wymieniałem i ostatnio jakbym znów widział, że coś się tam sączy Mad Koszt robocizny taki jak w przypadku wymiany sprzęgła - w zależności od warsztatu 300-500zł. Wniosek : jeśli nie cieknie jak z kranu - nie ruszać Very Happy Ew. przy wymianie sprzęgła, gdy uszczelniacz będzie na wierzchu.

Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o świece to żadnych świec do lpg, normalne do toyoty
Co do nierównej pracy to tylko na lpg czy na benzynie też? Jak tylko na gazie to kwestia filtrów i regulacji gazu

Odpowiedz z cytatem
I tu się mylisz kolego, ponieważ do gazu świeca powinna : mieć o 0,1 mniejszą przerwę ze względu na większy opór elektryczny gazu i powinna być ze względu na wyższą temperaturę pracy o stopień bardziej gorąca.

do wyzszej temp pracy stosuje sie zimniejsze swiece.

Odpowiedz z cytatem
stosuje od lat normalne świece jakie każe producent na gazie ma najechane 200 tys bo ma go prawie od nowości i nie ma nic niepokojącego

Odpowiedz z cytatem
Witam, poszukuję samochodu dla mojej mamy, w ubiegłą sobotę skasowała Opla Corse B, dobry samochód, ale już nie pojeździ.
Jako, że jestem nowy zwracam się do Was, fachowców z pomocą w sprawie zakupu auta, już przed zakupem Corsy chcieliśmy kupić Starlet, aczkolwiek trafił się Opel od I właściciela z polskiego salonu za przyzwoite pieniądze.
Byłbym wdzięczny gdybym otrzymał informację na co zwrócić uwagę przy kupnie Toyoty (szukałem podobnych tematów, jeśli były, to poproszę o link ponieważ nie znalazłem).
Osobiście wyszukałem taką ofertę: http://olx.pl/oferta/toyota-starlet-CID5-ID6kplD.html#deac5d599a
Co brać forumowa o tym sądzi? Na co zwrócić szczególną uwagę.
A może ktoś z was chce się pozbyć auta? Jestem z mazowieckiego.
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
@winniczek34, ta z ogłoszenia wygląda całkiem przyjemnie, jak masz niedaleko podjedź pooglądaj, przejedź się i jak wszystko ok kupuj Smile
Na co zwracać uwagę zawiera większa część tego tematu więc zapraszam do lektury Wink

moja pasja Smile

Qba
Odpowiedz z cytatem
http://olx.pl/m/oferta/okazja-toyota-starlet-hatchback-1996-CID5-ID6di8P.html?code=9d020a6bfd

Byłem na oględzinach. Po krótce. Miała 3 wł. w Niemczech. Zmieniali sie co 4 lata. Od 2006 w PL, jeden wł. Golas. Zerowe wyposażenie. Absolutnie 0 rdzy. Nie bita. Środek bez rewelacji. Zmieniana kierownica od Paseo, Corolli? Dolne plastiki porysowane, spody siedzeń lekko dziurawe. Lakier bez szału. Sporo rys. Mniejsze, większe. Posiada katalizator. Cały wydech w nalocie rdzy. Na środku pęknięty. Trzeba załatać. Silnik suchy, ale czy jest zimny, czy gorący na wysokich obrotach wylatuje z wydechu czarny dymek. W moim poprzednim aucie Oplu Astrze z '93 ze stanem licznika 310k km z gazem w podłodze nie poleciał gram czarnego dymu :] Co o tym myślicie? Silnik do remontu? :/

Odpowiedz do tematu Strona 25 z 27
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny