Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 27
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Kupic starletke czy nie - porady.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
CORN napisał:
wygląda po prostu bosko, sam bym ją chętnie wciągnął Very Happy


I ściągana z zagramanicy, a więc jest szansa że nie po przejściach w odróżnieniu od komisowych aut.


_________________
.::009::Toyota Starlet j (EP91)::.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
dzwoniłem do Pana, który powiedział, że on malował tylny błotnik natomiast przedni był też wcześniej malowany;p A przebieg niestety nie jest udokumentowany;) Ale za to jutro jadę zobaczyć tą :
http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-starlet-1-3-benzyna-8727621.html?w=d23d372dd8ba921a&s=1
rozmawiałem z właścicielem jest wszystko udokumentowane ale niestety brak zagłówków i zderzaki szare ale co tam jest fajna;)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
borg7z9 napisał:
Ale za to jutro jadę zobaczyć tą :
http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-starlet-1-3-benzyna-8727621.html?w=d23d372dd8ba921a&s=1
rozmawiałem z właścicielem jest wszystko udokumentowane ale niestety brak zagłówków i zderzaki szare ale co tam jest fajna;)


Ladna, czysta - nawet za czysta jak na 10-o letnie auto.
Przebieg tez dziwnie maly (choc ja wlasciwie mam 78kkm)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Jutro zobaczę ją ale zgadza się, że czysta jest nawet do przesady choć używana była przez kobietę. Na co zwrócić uwagę przy oględzinach?Są jakieś newralgiczne miejsca?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
progi (czy nie rude), szczeliny pomiędzy poszczególnymi elementami (czy równe), oznaczenia lamp i szyb (czy z tego samego roku), kolor spalin przy rozruchu na zimno(nie powinno być nic widać), śruby trzymające zespół liczników (czy noszą ślady śrubokręta)

ciężko przy starletce wskazać na typowe słabości, jeśli już na coś trzeba to:

elastyczny odcinek wydechu (z wyglądu metalowa siateczka) na jego krótkim odcinku, mniej więcej na poziomie przednich siedzeń(czy sie nie sypie)

zdarzają się nieszczelności układu chłodzenia, zerknij ile jest w zbiorniczku

nieszczelności na łączeniu silnika ze skrzynką; sam do końca nie wiem o co chodzi, powiedział mi jeden taki w ASO że Simering nie trzyma, problem w tym, że pod samochodem nigdy ani kropelki czegokolwiek:|
(uspokajam: sytuacja z innego warszatu: "Panie, toyoty nie ciekną!!")

(będziesz sie śmiał) ostatnia rzecz która mi przychodzi do głowy to sprawdzić oświetlenie w podsufitce, jak reaguje na przełączanie - u mnie czasem świeci jak chce Sad


_________________
Handlarzom mówię NIE!
auto-niemcy.prv.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
witam
byłem wczoraj oglądać tą starletke i niestety przodem walona dość dobrze zrobiona ale coś jedynka dziwnie chodziła jak ją trochę przykatowałem a jeśli chodzi o przebieg to raczej 80tyś ale środeczek jak z fabryki:) Maska, komora malowane, szyba przednia wymieniona, wentylator chłodnicy od kadeta;p i drzwi przesunięte. Ale może komuś się spodoba;) a i cena do jakiej zszedł to 8,7tyś

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
borg7z9 napisał:
Na co zwrócić uwagę przy oględzinach?


Zwracaj uwagę na detale. Np ostatnie ogłoszenie, zdjęcie silnika.
Brakuje obejmy trzymającej akumulator - przy normalnym użytkowaniu nie da się tego zgubić.
Patrz jak idą od maski rurki od spryskiwaczy - toyota tak nie projektuje swoich samochodów, było to dorabiane.
Może to i pierdoły, ale mogą wiele powiedzieć. Tak samo jak gdzieś jest śrubka, która nie pasuje wyglądem do innych to od razu widać, że coś było rozkręcane.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
odnosnie starlety z innego watku to w p8 woda w bagazniku jest z dwoch powodow:
1. uszczelki lamp lub/i zle wsadzenie lampy i cieknie dziurkami w karoserii od mocowan
2. uszczelka bagaznika na dolnym rancie. potrafi sie z czasem wygniesc i zacieka, najlepsze rozwiazanie to oprocz wymiany wpuscic do srodka wezyka witonowego.


_________________
e21 hybrid/w30 2zz
power is nothing without controll
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
ale generalnie cena nie jest mała więc dobrze ją oblukaj


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
jutro najprawdopodobniej podjadę do mechanika i się zobaczy co od spodu jest nie tak. A przy kupnie , będę się targował Smile proste

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Witajcie, zastanawiam się nad kupnem autka znalazłam coś takiego:

http://otomoto.pl/toyota-starlet-zarejestrowany-stan-dobry-C13291907.html

Co o tym sądzicie? Autka jeszcze nie oglądaliśmy, ale rozmawialiśmy z gościem i mówi, że progi są zdrowe, przy szybach też nie ma rdzy, jedyna rzecz to ogniska rdzy na błotniku, uszkodzone lusterko.
Ma też cechę podobno charakterystyczną dla tego modelu czyli wycieki oleju z pod pokrywy zaworów. Czy to jest poważna rzecz? Ile by kosztowało zrobienie?
Czy to jest dobra cena za takie auto?
Z góry dziękuję za wszystkie opinie Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Aha, samochód jest też wystawiony na innej aukcji i tu jest lepiej opisany.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1038321802#gallery

Jednak to co nas najbardziej w tej chwili frapuje to te wycieki oleju spod pokrywy zaworów, o których wspomniałam.
Jeśli ktoś zorientowany w tym temacie mógłby się wypowiedzieć, byłabym wdzięczna Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
jak cieknie z pod pokrywy to uszczelka w aso chyba jakies 80zl, a tylko ori nie bedzie cieklo Smile moze ktos regulowal zawory i zalozyl zamiennik i sie leje, albo juz puszcza ze starosci.


_________________
e21 hybrid/w30 2zz
power is nothing without controll
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
polakus napisał:
jak cieknie z pod pokrywy to uszczelka w aso chyba jakies 80zl, a tylko ori nie bedzie cieklo Smile moze ktos regulowal zawory i zalozyl zamiennik i sie leje, albo juz puszcza ze starosci.


Mam zamiennik za 20 zł z Inter Cars i się nie leje Smile


_________________
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
jak leje z dekal to nie ma sie co martwic - wiekszosc warsztatow nie wie jak ja poprawnie zalozyc - a wystarczy zerknac do haynes-a


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 27
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach