Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
modyfikatory, ceramizery itp.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
na tvn trupo kupili jakąś faviritke skode i zgodnie z instrukcją ceramizera może on zastąpić nawet olej przynosząc cudowne efekty. zmierzyli moc na hamowni , potem jeździli testowali, auto straciło moc, moment aż wkońcu silnik się całkiem zatarł.

jak dla mnie kasa w błoto

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
o to nie widziałem tego proramu Razz ale no co powiedzieć, lipa takie ulepszacze, nie ma to jak pożądna 98 Smile

Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
nie ma to jak pożądna 98 Smile

w celu oslabienia auta?

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem
jak w celu osłabienia? chyba lepiej 98 jak 95? Neutral ja leje 98 bo poprostu mniej jej pali

Odpowiedz z cytatem
Bo wszyscy uważają, że oktany to dodatkowa moc, a to bzdura na resorach

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
dokladnie - 98 pali sie wolniej co za tym idzie jest mniej energetyczna.
p8 dostosowane jest do 91 i na takiej bedzie mialo najweksza moc/sprawnosc.

Odpowiedz z cytatem
Przypadkiem znalazłem "rzekomą" odpowiedź Chojnackiego na jakimś forum na temat testu hondy civic po zastosowaniu "ceramizera" i jazdy bez oleju (wycieczka do Katowic z Wawy). Ponoć Chojnacki brał udział w teście a jego relacja trochę w innych barwach ukazuje wynik.

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=49749&st=20&p=593565&#entry593565

Okazało się że przy spuszczaniu oleju nie odkręcili filtra, nie wyczyścili "klawiatury" i w silniku ostało się ok 0,2 - 0,3 oleju - ponoć tyle starczyło aby od czasu do czasu pompa zassała olej i przesmarowania panewki odbierając ich temperaturę (zwłaszcza ze hondzia jechała prędkością "patrolową" po równym). Ponoć po całym udokumentowanym na filmie teście dokładnie wyczyścili silnik z oleju i to już starczyło aby go dobić przez 4 km jazdy. Ale tego nie znajdziemy na filmach propagandowych Smile

CORN napisał:
na tvn trupo kupili jakąś faviritke skode i zgodnie z instrukcją ceramizera może on zastąpić nawet olej przynosząc cudowne efekty. zmierzyli moc na hamowni , potem jeździli testowali, auto straciło moc, moment aż wkońcu silnik się całkiem zatarł.

jak dla mnie kasa w błoto
Nie na TVN, tylko Ford Scorpio Team, czyli wzięliśmy się w klubie zrzuciliśmy na parcha i zrobiliśmy test. Smile TUTAJ możecie spojrzeć na jego przygotowanie i przebieg Smile

Odpowiedz z cytatem
panowie, słyszeliście o czymś takim jak SAGO 1-STAGE? było na turbo, nalali do yariski i niby zajebiste efekty, pytanie czy to nie kolejna reklama w turbo Wink
ma zmniejszać powierzchnie cierne i przywracać kompresję na cylindrach
Pozdr !

chyba to to, bo z tubki wyciskali Wink
http://allegro.pl/xado-1-stage-rewitalizant-efekt-gwarantowany-i2858263652.html

Odpowiedz z cytatem
Nie słyszałem ale intuicja mi mówi że jak na coś co tak prosto działa za dużo trudnych słów w opisie Smile

piotrekpasti napisał:
..ma zmniejszać powierzchnie cierne..

Question Question

Tekst na allegro jest napisany niby fachowym językiem ale są tam same bzdury co świadczy tylko o jednym... Wink
W ogóle o jakim procesie rewitalizacji tam piszą? xD

Kuba Wink
Odpowiedz z cytatem
proces rewitalizacji portfela sprzedajacego Smile

Odpowiedz z cytatem
no obiecują złote góry a nie wiadomo jak to jest w realu, niby poprawiło coś w yarisie ale pytanie czy przed zalaniem tego gówna było źle?

Odpowiedz z cytatem
O ile można sprawić żeby silnik pracował ciszej, miał mniejsze przedmuchy stosując zagęszczacze i inne gówna o tyle nie da się naprawić trwale zużytego silnika, a po zastosowaniu takich wynalazków, jak już specyfik przestanie działać na pewno będzie jeszcze gorzej niż było Wink

Kuba Wink
Odpowiedz z cytatem
Parę lat temu dostałem do przetestowania w warunkach ekstremalnych i zwykłych dodatek do oleju. Ponieważ już wcześniej używałem nagminnie preparatu Militec/Motorlife z dobrym skutkiem (po dodaniu do oleju wolne obroty wzrosły o 200, biegi zapinały się lepiej, a czas na okrążeniu średnio -1.5 sek. - Honda RVF750), byłem ciekaw co to. Opiszę reakcję puchy. BMW E34 525 TDS. Po dodaniu do oleju z przebiegiem trochę ponad 3000 km przy zimnym rozruchu rozrusznik kręcił szybciej, przez co odpalenie następowało szybciej (szczególnie zimą). Silnik zrobił się bardziej elastyczny i zmalało zużycie (nie wiem dokładnie ile, bo mi sprzęty palą tyle ile wleję Wink ). Obecnie ten preparat jest produkowany przez ukraińskie Xado, które to, jako olej 4T 10W60, całkiem niedawno zastosowałem do zdechłego motura. I co? Pomimo wątpliwości się zdziwiłem. Silnik coraz lepiej odpalał, aż po jakichś 1500 km dostał minimalnej wymaganej kompresji. Na razie lata. Prywatnie używam Motorlife do wszystkich olejów, dlatego, że skutek jest ten sam, a wychodzi taniej. Nawet dodany do paliwa (szczególnie w dieslach) poprawia pracę pompy i wtrysków, co objawia się wyciszeniem pracy. W skrzyni automatycznej przełączanie też następuje szybciej i płynniej. Kiedyś jeden klient miał Prelude 2,2 VTec (220 KM) na automacie, który nie nadaje się do tego silnika i ta skrzynia też już padała. Ponieważ nie można było od razu dostać drugiej, dodałem do oleju (Dexron III wtedy PetroCanada) Motorlifa. Efekt był taki, że jak sprzedawał po dłuższym czasie dupowoza, to razem kupioną drugą nie zamontowaną skrzynią, bo ta nie chciała się skończyć. Wbrew temu, co większość z Was na ten temat sądzi, ja używam tego (inne też są) środka do wielu zastosowań z jednym wyjątkiem - jedyny olej w którym nie widać poprawy, to RP, ale to prawdziwy high-tech.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny