Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 15 z 16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Toyota Starlet EP82 1.3 - SS EDITION
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
ewidentnie trzeba założyć topic o kolorach xD

Kuba Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Zimowy upalacz kupiony Smile choć śniegu nie widać Sad
Rocznik: 1999
Silnik: 2.2 N/A
Skrzynia: Manualna
Przebieg: około 1 000 000 mil Wink
Buda: Kombi ale bez reduktora (USDM)

Ze Starletką nie wiem co zrobić Sad Przeglądu już nie przejdzie, zawias, lampy i grill do wymiany, rdza się nią żywi a nie mam gdzie jej trzymać Sad
Będę musiał chyba wyciągnąć fotele i ją sprzedać.. pewnie na części ją jakiś handlarz weźmie Sad

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz z cytatem
dla mnie sluszna buda to GC w sedanie z dupnym spojlerem z tylu

Odpowiedz z cytatem
może więcej zdjęc i opisu Wink?

Zdjęcia na pewno się pojawią ale troszkę później Razz
Zrobiłem może nim dopiero ze 200km Smile

Auto cały czas poznaje, prowadzi się dobrze ale możliwe że to zasługa dużych kół (R16) Smile
Silnik to 2.2, mający 135-142konie... auto waży katalogowo 1200kg więc przelicznik kunia na kilogram wychodzi tylko trochę korzystniej niż w Starletce Smile no i po zatankowaniu "tyle co zawsze", wskazówka ledwo drgnie Wink to model amerykański więc bak ma pewnie z 60... galonów Very Happy
Jeździ się przyjemnie za sprawą dwóch rzeczy:
1. tego Subarowego garba na masce... chyba "kurnik" się to zowie w imprezowym slangu Smile daje on +500punktów rispektu na wiosce Mr. Green
2. tego jaki dźwięk wydaje boxer Cool chyba że coś się popsuło, poluzowało i tak fajnie brzmi Laughing

no dobra niektorzy wyznaja zasade stac Cie na takie ekscesy w postaci subaru to spalanie sie nie liczy ale ja zapytam:P liczyles juz ile spala na 100? i jak tam z korozja?i czy przy wiekszych predkosciach rzedu 150 czuc ze z wyjsciowej mocy dzieki stalemu napedowi nie wiele zostaje:P?

Odpowiedz z cytatem
na razie liczyłem i wyszło mi że w spokojnej trasie 110-120km/h spalił mniej niż 10 litrów na setkę Mr. Green aleee... mi i Starletka paliła 10 litrów (w mieście) więc nie powinno być tragedii Wink Gwiazdką żeby jechać trzeba te 4-5krpm trzymać cały czas więc i pali sporo, tutaj silnik ładnie ciągnie z dołu więc można jechać dynamicznie bez kręcenia... no ale wracając do jazdy subaru mam nadzieję że nie wyjdzie w mieście więcej niż 12 litrów przy normalnej jeździe Smile wiadomo że na śniegu spali to z 15 albo i 18litrów Wink

nie jechałem szybciej niż 140 Razz ale przyspieszał do tej prędkości cały czas bardzo ładnie Smile choć prędkość maksymalną ma katalogowo coś koło 190km/h tylko Wink

z tego co wiem już blacharka była robiona a to 99 rok Wink

To przyzwoite spalanie moja almera 1.5 90 ps palila w miescie 10 litrow la toczyla sie ,nie jezdzila,kiedys mialem obsesje na punkcie subaru i twoja wersja miala chyba wyjsciowo 160ps ale nie wiem na sto procent,i nie wiem jak w gc ale w gd 2.2 byly lipne bo to byly strokery na usdm a na dodatek usdm wrx i sti mialy tloki z masla jak to mowia wlasciciele scooby'ich hamulce to swapuje kazdy kto auto sciaga z usa bo sa co najmniej zenujace btw fajnie ze twoja jest zielona

Odpowiedz z cytatem
"Kurnik" robi robotę Very Happy Szkoda, że nie obronisz starletki, ale coś za coś. Subaru - to brzmi dumnie Smile

Odpowiedz z cytatem
twoja wersja miala chyba wyjsciowo 160ps ale nie wiem na sto procent,i nie wiem jak w gc ale w gd 2.2 byly lipne bo to byly strokery na usdm

też się spotkałem gdzieś w necie z taka informacją, ale 160ps to już by było odczuwalne a to się toczy jak gwiazdka Razz do tego na dwójce odcinka jest już przy ~80km/h, więc myślę że ze świateł dostałbym baty od Starletki Razz chyba że założyłbym jakieś wąskie R14 Smile
silnik jest chyba taki sam jak te które były montowane w legacy 2.2 Smile

#018 - EP91
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
1. wsadzic kolektor wydechowy z legacy 2.2
2.zrobic przelot wydech
3.wstawic koncowy kakimoto,blitz nurspec B,ewentualnie moj ulubiony urywajacy glowy fujitsubo
4.napawac sie dzwiekami "boksujacego" h4:D
ja tak to widze:P,jedno jest pewne ze widziec kierowce subaryny w zime bawiacego sie w sniegu,to az czlowieka zazdrosc zjada;( BTW i tak wole jakos lancera;P

Odpowiedz z cytatem
wybebeszyć i obniżyć! Twisted Evil
Mr. Green
wybebeszyć już prędzej bo jest co Razz obniżona by się już na zaspach wieszała Razz

HanysJDM napisał:
nie nie nie w GC-ku podstawa to:
1. wsadzic kolektor wydechowy z legacy 2.2
2.zrobic przelot wydech
3.wstawic koncowy kakimoto,blitz nurspec B,ewentualnie moj ulubiony urywajacy glowy fujitsubo
4.napawac sie dzwiekami "boksujacego" h4:D
ja tak to widze:P,jedno jest pewne ze widziec kierowce subaryny w zime bawiacego sie w sniegu,to az czlowieka zazdrosc zjada;( BTW i tak wole jakos lancera;P

ale w GC wszyscy mają 2.0 Razz 2.2 to rzadkość a jak się pojawi to z reguły automat Razz muszę zobaczyć jak wygląda kolektor u mnie Razz
jakiś końcowy koniecznie trzeba wstawić, żeby było fajnie słychać Razz
za dużo aut 4x4 to nie ma niestety Sad do wyboru jest albo subaru albo audi... sam szukałem jakiejś 90tki Razz ludzie szukają po kilkanaście miesięcy "dobrych" egzemplarzy Smile a mimo to przed zimą "pół trupy" sprzedają się w kilka godzin, trupy w kilka dni Mr. Green

Odpowiedz do tematu Strona 15 z 16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny