Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Pierwszy projekt :)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Pierwszy projekt :) 
Witam!
Chciałem wam opowiedzieć o moim pierwszym projekcie Smile Mam nadzieje że następne będą zaraz po nich. Pomysłem zaraził mnie mój kuzynek fan i zboczeniec na punkcie Starlet GT Turbo. Ja staram się go trochę poprawić Very Happy . A wiec zdjęcia będą kiedy indziej Razz
Kupiłem Starlet Gt Turbo EP 82 całkiem przy okazji przy piwku. Nie mniej była po wypadku mocno rozbita przodem. Cały przód musi być nowy Sad do tego pęknięte turbo i wiele innych uszkodzeń silnika w tym wyrwane mocowania z bloku i skrzyni.
Nie mniej czas był wziąć się do pracy. Zakres prac na początek to porting głowicy i kolektora w https://www.facebook.com/DZIAK.Motorsport/
Do tego odchudzimy zamach również u Dziaka Razz O takich rzeczach jak nowy większy intercooler, wtryski, pompa paliwa, sprzęgło, gwintowane zawieszenie nie wspominam bo to chyba nic nowego w tego typu modyfikacjach Smile
Na samych tych rzeczach chciałby osiągnąć granice około 240km... Nie wiem czy mi się uda ale taki jest plan Smile jeżeli wszystko się uda i już będzie jezdna i będzie wyglądać jak seryjne Starlet GT to wtedy pomyślimy o napędzie 4x4 i zakuciu motoru..

Pozdrawiam Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Na twoim miejscu pakował bym tam td04 wtedy na pewno 240 koni można było by dmuchnąć , czekamy na fotki i rozwój projektu ,mam nadzieje że bedzie ciekawie Smile , no i może forum się rozbuja Smile

Odpowiedz z cytatem
No miejmy nadzieje bo straszna tu susza... Nikogo nie ma...

Odpowiedz z cytatem
Wszyscy sa tylko nie ma o czym pisac Wink

Troche nie rozumiem podejscia najpierw dmuchac potem zakuc.
Przeciez nawet dzieci w przedszkolu wiedzą ze seryjne korby padaja na granicy 220-230hp Smile

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Zalezy od przebiegu niuta - bedzie niżej bąbel i wyjdą bokiem.

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem mechu czego uczysz swoje dzieci w przedszkolu ale poducz i mnie Very Happy Na razie konsultowałem projekt z chłopakami z Dziak motorsport i mówią że 240 kucyków powinno dać rade. Jak mówiłem to jest górna granica. Jak będzie w granicach 230 to też będę zadowolony.

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pierwszy projekt :) 
Jonek250 napisał:
Kupiłem Starlet Gt Turbo EP 82 całkiem przy okazji przy piwku.

Kurde, muszę częściej chodzić na piwo Very Happy

Dobre plany, na pewno będę tu zaglądał Smile Wrzuć jakieś fotki, nawet rozbitka Razz No i jaram się planem napędu 4x4, bo sam zastanawiałem się czy da się to ugryźć (wiem, że były wersje 4x4 ale dostępność pewnie żadna).

Mechu, z korbami pewnie racja, ale przypomniała mi się pewna P9 z seryjnym 4efe + turbo, która miała ok. 300Nm, nawet trackday przeżyła Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pierwszy projekt :) 
[/quote]Mechu, z korbami pewnie racja, ale przypomniała mi się pewna P9 z seryjnym 4efe + turbo, która miała ok. 300Nm, nawet trackday przeżyła Very Happy[/quote]

Przeżyła trackday , tylko ciekawe co teraz z nia sie dzieje Smile

Odpowiedz z cytatem
No mam nadzieję że wszystko wyjdzie. Na razie za napędem jeszcze się nawet nie rozgladam bo na razie muszę zrobić żeby już jeździła Very Happy a co do piwa to może uda się kiedys wspólnie zgadac... Jakieś spotkania czasem wychodzą?

Odpowiedz z cytatem
Na razie konsultowałem projekt z chłopakami z Dziak motorsport i mówią że 240 kucyków powinno dać rade. Jak mówiłem to jest górna granica. Jak będzie w granicach 230 to też będę zadowolony.

Pewnie ze da rade - tylko jak długo.
Juz mialem kilka działających silników toyoty ktore po rozebraniu miały krzywe korby.

Odpowiedz z cytatem
Ciekawy projekt, zarzucaj fotki jak będziesz mógł. PS co do piwa to często bywam w Markach, może kiedyś będzie jakieś spotkanie w okolicy

Odpowiedz z cytatem
To nie będzie auto na codzień mechu Very Happy Planuje je mocno zrobić ale nie będzie za często używane. To będzie bardziej reklama serwisu i auto na wystawę a do tego fajne pierdniecie od czasu do czasu na mieście. Nie będę się tym przemieszczał nie wiadomo jak daleko. A jak szlag trafi korby to się wymieni na nowe Very Happy A co do Piwka to zawsze chętny Very Happy

Odpowiedz z cytatem
w sumie tez tak mozna podejsc bo blok na alledrogo za kilkaset juz kupisz.
Jedynie korby i tloki trzeba bedzie poszukac albo zrobic customowe.

Odpowiedz z cytatem
Piwo zawsze spoko Very Happy Przydałby się wspólny zlot z upalaniem i wieczorną biesiadą Smile

Jonek, jak korby wywali to buduj kuciznę na bloku 1.5 5efe Wink

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny