Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ !!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ !!! 
Witam na forum STARLET CLUB PL.

- Pamietaj ze to co napiszesz swiadczy o tobie.

- Zanim cos napiszesz skorzystaj z wyszukiwarki by nie dublowac tematow.

- Jesli piszesz o konkretnym modelu umiesc informacje o tym w temacie ( np: [ep91], [p8] . . . )

- Temat powinien informowac innych forumowiczow czego dotyczy dyskusja ( nie tytuluj "Pomocy" lub podobnie)

- Trzymaj sie tematu - OT beda karane ostrzezeniami.

- Nie uzywaj slow niecenzuralnych

- Sparawy prywatne zalatwiamy tylko na PW.

- Jesli masz problem z silnikiem zawsze najpierw zczytaj bledy (zwierajac T1 do masy i liczac mrugniecia)

- zapoznaj sie z: http://www.troublecodes.net/Toyota/

MECHU

Ostatnio zmieniony przez mechu dnia Pią Kwi 08, 2011 20:22, w całości zmieniany 3 razy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem
dodam od siebie. jezeli jestes nowicjuszem na forum,pamietaj najpierw sie przedstawic i opisac swoja maszyne,a dopiero pozniej wypowiadaj sie w watkach. na forum panuje kolezenska atmosfera i takiego zachowania oczekuje sie od uzytkownikow.

http://youtube.com/watch?v=SKkWdZL_6Hw
power is nothing without controll
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za uwagę i przepraszam że wtargnąłem do Was jak słoń.Wiadomo niema żadnego Ale.Ale zmusiła mnie niecodzienna sytuacją.I szukam pomocy.Postaram się spełniać Wasze warunki waszego Forum.Na pewno przyniesie mi to korzyści związane z wyremontowaniu tego mojego Autka.Z góry dziękuję i przepraszam z Fopaa.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Post Hamulce ABS 
Witam wsztstkich jestem nowy mam Starlet P8 1.5 d i starlet p9 1.4 pierwsza ma 488tys km druga 292tys km p9 ma wspomaganie abs klimatyzacje wiec wszystko co starlet morze miec.
Pali sie kontrolka ABS potrzebny czujnik L przedni nigdzie nie moge kupic czy od corolli bendzie pasowac wyglanda na taki sam serwis pewnie bendzie chcial worek pienedzy nr czesci89542-10020 nr VIN JT52EP9100430385,jeszcz raz wszystkich witam

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1