Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
podłaczenie tylnych głośników
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post podłaczenie tylnych głośników 
mam starletkę rok 96 grudzień, z tyłu na półce mam oryginalne głośniki toyoty 15W lecz nie są one podłączone .
Z drugiej strony od strony wiązki do radia są wyprowadzenia na tylny głośnik tylko nie wiem gdzie idą.
pytanie
co trzeba rozebrać aby dostać się do tych przewodów na tył głośników,rozumem,że kończą się gdzieś pod przednią osłoną, lub w okolicy przednich głośników

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
cała wiązka idzie środkiem starletki. sprawdź kolor przy radiu i zobacz czy jest też z tylu pod kanapa

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
cała wiązka idzie środkiem starletki. sprawdź kolor przy radiu i zobacz czy jest też z tylu pod kanapa

sprawdzałem po kanapą , i tam nic nie ma, co mnie też zaskoczyło, a przewody na tył głośników w głównej wiązce są oznaczone jako B5 B6 i B3 B4 chyba ,że kończą się zaraz za tunelem, tam nie zaglądałem.
dzięki za odpowiedż

Odpowiedz z cytatem
mozliwe,ze sa gdzies wcisniete wsuwki pod cos i je ciezko zlokalizowac. polecam przeszukac zakamarki Very Happy

http://youtube.com/watch?v=SKkWdZL_6Hw
power is nothing without controll
Odpowiedz z cytatem
zalazłem kostkę przy zbiorniku paliwa do której dochodzi 6 przewodów a z kostki do zbiornika idą 4 przewody, dwa są wolne. Pytanie cz to są przewody głośnikowe czy też trzeba szukać dalej pod wykładziną a wtedy trzeba rozkręcić mocowanie kanapy

Odpowiedz z cytatem
możesz przecież puścić przewody w progu pod uszczelką drzwi znajomy tak miał w starletce p8 i działało bardzo dobrze nic nie wystawało

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
możesz przecież puścić przewody w progu pod uszczelką drzwi znajomy tak miał w starletce p8 i działało bardzo dobrze nic nie wystawało

wszystko się zgadza można tak zrobić, tylko jeżeli w wiązce są przewody do tylnych głośników to chciałbym wiedzieć gdzie wychodzą.będzie to także drogowskaz dla innych użytkowników, ja jednak postaram się rozebrać tunel i znależć te przewody, muszę jednak rozebrać kanapę,żeby zdjąć wykładzinę.

Odpowiedz z cytatem
mi osobiście by się nie chciało. życzę powodzenia

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
mi osobiście by się nie chciało. życzę powodzenia

Niestety poddaje się, rozebrałem kanapę, wykładzinę i niestety przewodów nie ma, myślałem,że japońce jak już coś robią to porządnie,
nic jutro zakładam nowe przewody, tak jak radził mi kolega

Odpowiedz z cytatem
sprawdz jeszcze czy za radiem na podlodze (tam gdzie ida wszystkie wiazki) nie ma pustych zlaczek - moze tam sie koncza kable.

Odpowiedz z cytatem
sprawdz jeszcze czy za radiem na podlodze (tam gdzie ida wszystkie wiazki) nie ma pustych zlaczek - moze tam sie koncza kable.

Już podłączyłem tylne głośniki przewody poprowadziłem pod osłoną plastykową progów, nic nie widać,głośniki to buchmanny trój drożne, grają przyzwoicie.

Odpowiedz z cytatem

mozliwe,ze w okolicach blotnikow z przody sa kostki

Odpowiedz z cytatem
kostki sa ale tam sa chyba tylko szyby i zamki.

Odpowiedz z cytatem
kostki sa ale tam sa chyba tylko szyby i zamki.

nie mam pojecia,aczkolwiek w mojej p8 byly tam wolne. zreszta jak zdejmowalem plastiki z progow i wykladzine to widzialem,ze leca przewody podobne do tych glosnikowych w corolli

Odpowiedz z cytatem
Już podłączyłem tylne głośniki przewody poprowadziłem pod osłoną plastykową progów, nic nie widać,głośniki to buchmanny trój drożne, grają przyzwoicie.

no i to jest najlepsze rozwiązanie gorzej będzie jak kiedyś pod jednym progiem pójdą sygnały i napięcie do wzmacniacza ale to narazie ciebie niedotyczy

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny