Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Kupno samochodu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Kupno samochodu 
Witam was forumowicze
Nadszedł ten dzień kiedy chce sprzedać swój zacny samochód i kupić inny
na posiadaniu mam Toyote Starlet EP91 przebieg 106 kkm 16 letni całe swoje życie spędziła w moim garażu z silnikiem 4e-eft
A zamiar mam kupić albo toyote passeo albo celicie i tu pytanie czy miał ktoś z s już doczynienia z którymś z tych samochodów?
Może znacie jakieś wady i zalety tych aut?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
toyoty maja jedna wade,sa drogie w zakupie niestety,a co do aut paseo to praktycznie to samo co starlet tylko "ladniej opakowane" wiec nie da Ci jakis ekstra doswiadczen z jazdy oobiscie wolalbym stawiac na celice byle nie w gazie i nie pognita czy wiejsko stuningowana.ofc wszystko rozbija sie o budzet bo jak wiadomo toyota to nie jedyny producent aut,ja mimo duzego uwielbienia tej marki,ostatnio doradzilem swoim rodzicom mazde i sam jestem bardziej zdumiony ta marka niz przypuszczalem,wykonanie wnetrza widac ze Nippon bo mimo 10 lat w aucie jest cicho i doslownie nic nie trzeszczy,miejsca co nie miara,ciekawe patenty dotyczace silnika(nie wiedzialem ze niemcy nieudolnie skopiowali glowice z 2.0 ditd 101PS dosilnikow 2.0 tdi mimo tylu lat rozncy rozwiazania te sie przyjely tyle ze niemcy dali beznadziejne materialy bo glowice pekaly masowo no i ofc dolozyli 1 walek rozrzadu) no i jest to pierwszy w rodzinie diesel 2.0 ditd zapomnialem nadmienic ze chodzi mi o mazde premacy 2003:P pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kupno samochodu 
PatrykOSK napisał:
4e-eft

Jakas nowa hybryda ?

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kupno samochodu 
mechu napisał:
PatrykOSK napisał:
4e-eft

Jakas nowa hybryda ?
Mechu daj odetchnac mozgowi dobrze wiesz ze chlopak sie przejezyczyl:D

Odpowiedz z cytatem
ale kiedys pisal o turbinie wiec sam juz nie wiem co on ma.

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem
ale kiedys pisal o turbinie wiec sam juz nie wiem co on ma.
no to mnie zabiles teraz Shocked

Odpowiedz z cytatem
mechu pisałem że kolega który "zna" się na mechanice powiedział że mogłem mieć zepsutą turbine

Odpowiedz z cytatem
mechu pisałem że kolega który "zna" się na mechanice powiedział że mogłem mieć zepsutą turbine
to faktycznie sie "zna" skoro otwiera maske i nie wie czy jednostka jest uturbiona czy nie:D

Odpowiedz z cytatem
Panowie nie róbcie OT tylko doradzajcie Wink

Jak pisali poprzednicy Starlet = Paseo więc jak szukasz czegoś nowego ze stajni Toyoty to pozostaje Celica, MR2 lub Supra Smile

O pierwszej możesz poczytać chocby tutaj:
http://www.auto-swiat.pl/1-toyota-celica-stylowe-gt-za-rozsadne-pieniadze
cz y tutaj:
http://www.autocentrum.pl/toyota/celica/

Możesz też zaglądnąć na fora dedykowane poszczególnym modelom.

moja pasja Smile

Qba
Odpowiedz z cytatem
moze niech napisze ile ma kasy +/- i do czego ma byc autko to wtedy cos doradzimy:) jak cel;ica totylko 4 i 5 generacja bo moim zdaniem sa ladne,pozostale to pasztety:D

Odpowiedz z cytatem
Więc kasa zależy od tego za ile sprzedam moją Dorcie (toyotke) do czego mi samochó potrzebny? hmm jestem początkującym kierocą nie mam żony i dzieci wiec smochód rodzinny nie jest mi potrzebny.Nie bez powodu wspominam o passeo iem ze to praktycznie takie same samochody ale gdy wsiadam do Dorci i próbuje zmienić bieg a okazuje się że nie mam ani sprzegła ani drążka zmiany biegó roi mi się smutno Sad HanysJDM tylko na takie celicie patrzyłem ale 6 też zła n ie jest Smile

Odpowiedz z cytatem
ja tez jestem swiezy za kierownica bo mam B kat od 4 lat ale zdazylem juz zrobic ponad 200tys km xd a niebawem bd odbierac swiadectwo ukonczenia kwalifikacji wtepnej na przewoz rzeczy i kat E do C wiec"swiezy kierowca" to pojecie wzgledne hehe zony i dzieci tez nie mam a lubie wozic sie premacy w dieslu rodzicow mimo ze przy starletce to stodola:D no ale wracajac dotematu^^dorcia domyslilem sie ze to imie starletki,moja jeszcze jak smigala siostra to zyskala ksywe szkatulka:D ogolnie jezeli jestes mlody i nie szukasz wrazen(w przeciwienstwie do mnie) to moze sprzedaj auto,dozbieraj i kup sobie np daihatsu sirion lub trevis,daihatsu sirion ma litrowy silnik z yarisa ma 5 drzwi no i jest to praktycznie toyota bo w japonii auto nazywa sie toyota duet:D trevis jest troche drozszy ale tez ma 5 drzwi roczniki sa wysokie bo od 2006 bodaijze tez litrowy silnik tez 5 drwi ale mialem okazje takim pojezdzic w NL i nie wierzylem ze w srodku jest tyle miejsca...chyba ze nas nie lubisz to kup golfa 3 w TDI xd ale wtedy musialbym Cie zlikwidowac:D http://otomoto.pl/daihatsu-trevis-1-0-klima-mini-niemcy-C30642468.html oto przykladowy trevis ten akurat tani bo w slabej kondycji http://otomoto.pl/daihatsu-sirion-C25880496.html a to sirion,w sirionach lepiej unikaj wersjii 1.3 100 ps i 4x4 bo to wogole nie chce jezdzic ogolnie mowi sie ze przy stalym napedzie na 4 lapy powzej 100km/h utrata mocy zaczyna siegac do 20% ale tu juz przy starcie czujesz jakby ze100 koni zostalo 60 xd

Odpowiedz z cytatem
nie wiem jak to skomentować starałem się wymyślić coś konstruktywnego ale nie moge XD z tym dihatsu czy jakoś tak to ty na serio? xDD przecież to jest jakaś parodia xD (wybcz jeżeli Cię tym urażam ) nie mam zamiaru isć w inne pojazdy niż japońskie moim skromnym zdaniem są niezawodne i sam się o tym przekonałem na przykładzie Dorci.Zostane przy tym co powiedziałem Celicia Passeo może MR2 lub supra

Odpowiedz z cytatem
nie no luzik,w takim razie optymalny wybor to celica bo ma w miare normalnej pojemnosci silniki,a tak BTW daihatsu to w 100% japonska marka wchodzaca w sklad koncernu toyota,daihatsu projektuje bardzo duzo silnikow toyoty:)

Odpowiedz z cytatem
wiesz jak ktos mi pisze ze jest nowym kierowca bla bla bla to wyobrazam sobie taka pipe co nie potrafi zaparkowac na 2 miejscach do inwalidow a po autobanh'nie jezdzi 60km/h stad pomysl na daihatsu:D

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny