Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Speedy i gleba
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
gwint owszem , ale jak opuscisz tyle ( o ile ci sie uda opuscic te 10 cm no chyba ze wytniesz nadkole i postawisz kola w negatywie tak ze sie schowają do srodka rantu ) to juz nie bedzie auto do pojeżdzawek tylko kaleka do stania i wyglądania tzw. dzerman stajl Rolling Eyes

jumpjet napisał:
Taaa... nic tak nie cieszy jak muzealny eksponat, którego celem nie jest jeżdżenie, tylko stanie i "wyglądanie"... a przed progami zwalniającymi trzeba wysiadać i przepychać Laughing

Jak nie jeździliście na takiej glebie, to gęba w kubeł, knebel w zęby. Coś wam powiem. Zakładajcie sprężyny -35 i rozpowiadajcie, ze jeździcie na glebie . . .
Ja się nie pytam co uważacie na temat gleby, więc swoje żałosne uwagi pozostawcie sobie. Wole poczekać choćby rok lub dłużej niż wyrzucać pieniądze w błoto na sprężyny -35, tego nawet nie widać, a Wy się jaracie jak Warszawa w czasie wojny, że jeździcie na glebie.

Odnośnie jeżdżenia na glebie -100, na żadnym progu zwalniającym się nie zawiesiłem, po prostu trzeba myśleć jak się jeździ, wtedy problemów nie ma. Jak ktoś jeździ jak ciota i ma tyłek z porcelany to niech siedzi przed tv dla bezpieczeństwa ogółu, a nie pakuje się w auto.

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz z cytatem

Jak nie jeździliście na takiej glebie, to gęba w kubeł, knebel w zęby. Coś wam powiem. Zakładajcie sprężyny -35 i rozpowiadajcie, ze jeździcie na glebie . . .
Ja się nie pytam co uważacie na temat gleby, więc swoje żałosne uwagi pozostawcie sobie. Wole poczekać choćby rok lub dłużej niż wyrzucać pieniądze w błoto na sprężyny -35, tego nawet nie widać, a Wy się jaracie jak Warszawa w czasie wojny, że jeździcie na glebie.

Odnośnie jeżdżenia na glebie -100, na żadnym progu zwalniającym się nie zawiesiłem, po prostu trzeba myśleć jak się jeździ, wtedy problemów nie ma. Jak ktoś jeździ jak ciota i ma tyłek z porcelany to niech siedzi przed tv dla bezpieczeństwa ogółu, a nie pakuje się w auto.

Nie udzielam się jakiś czas na forum ale....speedy miej litość. To co napisałeś jest żałosne.... Może i masz racje ale sposób przekazu jest co najmniej niegrzeczny.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze... grzeczniej. Ja nie mam dwóch latek i kręconych włosków żeby wdawać się w jakąkolwiek "szczekaninę"
Po drugie... żadna z cytowanych osób nie stwierdziła, że - 35mm to "gleba"
Po trzecie... obaj cytowani twierdzimy, że jeździmy swoimi samochodami, obaj mamy trochę doświadczenia w dłubaniu przy nich i obaj wykorzystujemy je do poruszania się po drogach publicznych.
Ja ze swojej strony zaręczam ci, że
Cytat:
wyrzucać pieniądze w błoto na sprężyny -35, tego nawet nie widać
nikt tutaj nie zamierza, ale takie zdanie cóż... świadczy o "priorytetach", jakie towarzyszą właścicielowi pojazdu. Dla mnie samochód najpierw ma jeździć, bo to jest jego rola i ma się z niej wywiązywać możliwie najlepiej, a dopiero później wyglądać. Jeżeli druga cecha całkowicie obiektywnie przeszkadza pierwszej lub uniemożliwia jej realizację, to jest pozbawiona wszelkiej racjonalności.

Odpowiedz z cytatem
przemilczę, sposób w jaki się wysławiasz tylko świadczy o Tobie, wprowadzasz złą atmosferę, zapomnieliśmy, że mamy znawcę od jeżdżącej "na glebie" polówki z krzyżem niczym harely a potem podziurawionej jak ser p8-mki z wiadrem szpachli
koniec OT

Ostatnio zmieniony przez piotrekpasti dnia Nie Cze 09, 2013 20:39, w całości zmieniany 1 raz

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz z cytatem
Słuchaj ja nie wyśmiałem nigdy przedtem osoby która założyła springi -35, jedynie co wyrażałem, to opinie, że moim zdaniem lepiej jest niżej, ale jak mi ktoś wyjeżdża z tego typu tekstami nie mając doświadczenia w poruszaniu się glebowanym autem, to scyzoryk się otwiera w kieszeni. Rozumiem to, ze nie wszystkich stać na gwint, ze nie którzy używają aut na co dzień, ale jak ktoś próbuje wyśmiać mój punkt widzenia, gdy ja z kulturą prowadzę dyskusję przedstawiając swoje zdanie to sorry. Nie szanuję osób które nie potrafią uszanować mojego punktu widzenia. To jest logiczne. Nie każę wszystkim szurać wahaczem po ziemi, bo każdy ma swoje zdanie i punkt widzenia, który należy uszanować, a nie wyśmiewać, więc Kuba nie ja zacząłem, nie mam zamiaru tego kończyć, bo moje na wierzchu nie musi zostać. Jak sympatyczny kolega zrozumie to dobrze jak nie to trudno, nie robi mi to.

Edit doczytałem posty:

śmiech na sali, podziękuję za dalsze przebywanie w tej społeczności. Mechu proszę o usunięcie mojego konta na tym forum.

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
speedy ale o co chodzi? nie denerwuj sie tak bo nie ma czego , jeden lubi smigać na glebie z predkoscią patrolową , drugi lubi pojezdzić po winklach troche szybciej a trzeci lubi sobie obniżyc -35 mm springami za 300zł i dojezdzać sobie autem do roboty ,każdy ma swojego ... ,tak jak piszesz nie wszystkich stac na gwint , i trzeba se radzic ,widzialem posiadaczy beemek i golfów co nie stać ich bylo nawet na spręzyny za 300zl i tez chcieli mieć uwaga! "NISKO" wiec scinali ori spręzyny i tez sie poruszali po miescie , w starlletce u siebie nie mam gwintu , ale mam go w nissanie , nie jestem znawcą zawieszeń gwintowanych ale widzialem to i owo (a może malo widziałem ) , ale wydaje mi sie ze troche niewygodnie sie jezdzi takim samochodem z takimk obnizeniem -10cm , choć tego nie neguje ! jak masz takie auto to pokaż jakies foty , chetnie zobacze jak to jest rozwiązane , bo teraz moge sie tylko domyslac , ...pozdro wszystkim uzytkownikom starletek Smile

Odpowiedz z cytatem
Odniose sie tylko do kwesti technicznej - w starlecie mozna zrobic obnizenie o max 70mm - potem nie ma juz gdzie isc w gore.

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem
jeden urznie springa o zwoja drugi kupi obnizajace a 3 zalozy gwinta...
wszystko zalezy od tego jak kto lubi/ile ma funduszy itd...
podejzewam ze kazdy gdyby mogl by tutaj jezdzil starlet gt/glanza mial zalozone wszystkie bajery mial samochod wypucowany na glebie z gwintem albo jeszce hydraulicznym zawieszeniem (wogole sie da?) i najlepiej jezdzil nim tylko 4 fun

ja jezdze na ori springach w zakretach i tak sobie radzi niby nie wyglada ale nie raz czulem sie jakbym jechal terenowka bo i jezdzilem po zalanym roztopami sniegiem i blotem lesie i dawalo rade albo wjezdzalem na gorki po mega dziurach itd...

sam osobiscie bym obnizyl ale nie wsadzal bym mega gleby...
dla mnie samochod jest po to zeby jezdzil... nie po to zeby wygladal...
delikatne obnizenie nie jest zle... nie zmniejsza znaczaco komfortu a poprawia trzymanie sie w zakretach.. inni przekladaja wyglad nad jakosc prowadzenia...
a inni chca to wyposrodkowac...

to ze jeden lubi tak a drugi inaczej to jest jakies wielkie halo?

Odniose sie tylko do kwesti technicznej - w starlecie mozna zrobic obnizenie o max 70mm - potem nie ma juz gdzie isc w gore.

Bzdura

-120 na pokładzie

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
Nice Cool Zaktualizuj koniecznie temat w galerii Exclamation

Odpowiedz z cytatem
Zrobię w tygodniu małe poprawki, lepsze zdjęcia i pokażę.

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
śmiech na sali, podziękuję za dalsze przebywanie w tej społeczności. Mechu proszę o usunięcie mojego konta na tym forum.

"Idę sobie z tej piaskownicy, bo innym nie podobają się moje babki". Chłopie ile Ty masz lat ! Frustracje wyładowuj prywatnie, a nie w ten sposób. Po za tym, rację możesz mieć i co z tego, skoro przez całe swoje życie będziesz spotykał kogoś, kto będzie twierdził inaczej. I co - z życia też się "wypiszesz" ? Jeśli masz rację, rób swoje i będzie git.

mechu napisał:

Bzdura

-120 na pokładzie

Jak zwykle taktownie Rolling Eyes
Oczywiscie ze mozna zrobic i -200 ale nie na seryjnych amorach a o takich mowilem.

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1