Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Box na dach
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Box na dach 
Niestety po Starletce mojej drogiej zostało ino wspomnienie ( Sad ). Los i życie jednak na mojej drodze postawiło inny samochód. I choć daleko jeszcze do wakacji to ja i tak szukam już dwu-funkcyjnego bagażnika na hak holowniczy. W zasadzie znalazłam nawet już w sklepie internetowym taki boks który można założyć na platformę którą z kolei zakłada się na hak. Jak się go zdejmie to nawet można wozić kilka rowerów, a może i skuter..? Wolałabym jednak, mimo wszystko najpierw zobaczyć taki boks w realu zanim go zamówię przez internet. Może widzieliście w okolicy czy ktoś ma coś takiego "na zbyciu"?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
do jakiego auta to montujesz? rowery na haku owszem, ale skuter nie ma szans Wink

Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
jeżeli masz już hak to możesz pomyśleć o takim boxie, jeżeli nie dawaj na dach, bedzie lepiej Wink

Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
ja biorę zawsze rowery na dach i zdecydowanie wolałbym ten box niestety nie mam haka ale na dachu 2-3 rowery robią spory opór powietrza...

combi z relingami, ale kupiłem kajak. Jak się bawić to się bawić, w końcu wakacje raz w roku

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Box na dach 
limasol napisał:
znalazłam

limasol napisał:
Wolałabym

limasol napisał:
kupiłem

Shocked

cos mi nie pasuje Razz

a nie lepiej takiego oplywowego boxa na dach?
nic z tylu nie przeszkadza i cofasz komfortowo Razz
no i jest wiekszy ;]

Jestem dziewczyną, tylko czasem też mąż się loguje z mojego konta. Ale jak się uśmiałam, to wiem tylko ja, aż mnie policzki bolą [chodzi o te cytaty mojego wpisu w Twojej wypowiedzi] Smile Teraz się rozglądam wlaśnie za takim opływowym, no ale nowego raczej nie kupię (cena odstrasza)

Odpowiedz z cytatem
"ino wspomnienie" hmm chyba kerys jest tukej hanysym;) taki "plecak" widzialem kilka razy,albo z plastiku albo jak ktos woli materialowe,straszne utrudnienie przy cofaniu,platformy to w nl standard i duzo lepsze niz transport na dachu,jak dla mnie obowiazkowe w kombi przy rodzinie i corocznych wyjazdach dodatki to hak na to platforma na fowery a na dach box;) jak cos to mam platforme na 2 rowery do sprzedania

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1