Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
SWAP
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ten 4efte za tę kase co mechu pisze to był po opaleniu,potopione kostki itp, (jeżeli to o ten chodzi z alegro) więc raczej można zaoszczędzić w drugą stronę Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
zadzwonilem - bede wiedzial za 2 dni

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Dochodze do wiosku ze wydatek na silnik to kropla w morzu wydatków na eksploatację, wydech, no i przedwszystkim renowację budy przed swapem nie wspominając o hamulcach, kołach i nowym zawieszeniu.
Chociaż nie skreślam tego mocarnego motora, bo jest to marzenie od chwili gdy zobaczyłem ten projekt.
No, ale jeśli znalazł by sie jakiś za 3/3,5 klocka to bym się poważnie zastanowił nad zakupem.

Pozostając przy NA, 4efe? Żeby pogodzić przyjemne z pożytecznym. Jaki silnik włożyć, żeby mieć przyjemność z jazdy (hehe przy naszych drogach na gwincie to trudne, ale chodzi mi o to, by nie brakowało mocy... Również na zasilanie bajerów w aucie.) ale też móc raz do roku wybebeszyć auto wstawić kubeł, kierownicę i pojeździć z kolegami po lotnisku, żeby się zabawić i podszkolić umiejętności w agresywnej jeździe.

Odpowiedz z cytatem
Żeby pogodzić przyjemne z pożytecznym. Jaki silnik włożyć, żeby mieć przyjemność z jazdy

4efte Smile

4afe/7afe jest tanie w kupnie ale drogie w zabudowie.

4efte wsadzasz na seryjna skrzynie - do tego klocki ferrodo DS i twardy zawias (moze nawet bede mial na sprzedaz regulowane koni sport) i to wszystko jesli buda zdrowa.

Odpowiedz z cytatem
Dostalem od kumpla propozycje wsadzenia d13b2 hondy, co myslicie o takim swapie? Btw. Jade 14stego po baze czesci, czyli druga p7 bez silnika Smile

Odpowiedz z cytatem
to chyba bez sensu - taniej i lepiej bedzie wsadzic 4efe ktory ma w serii jakies 15-20 Nm wiecej

Odpowiedz z cytatem
Wisi sobie jakieś 4efte + ecu + wiązka na alledrogo
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6533348168
Wiązka oczywiście silnikowa
Rozmawialem ze sprzedającym, powiedział ze silnik w Japonii leżał już wymontowany, ale się zastanawiam, komputer z glanzy ma immo, a gt turbo nie?
jak najlepiej to zdłubać żeby to obejść? Jak je rozróżnić bo bym dziś tam podjechał go sprawdzić.
Jakieś rady czy w ogóle gryźć temat w taki sposób? Plan mój to byłby swap mojego P9 na 4efte a 4efe wrzucić do P7.

Odpowiedz z cytatem
Glanza nie miała immo (ja sie nie spotkalem)

Jak chcesz to jest jeszcze jedno wyjscie (ktorego ja nie uznaje bo lubi sie wysypać) - uturbienie seryjnego 4efe bez jakichkolwiek modyfikcaji - Turbo + świnka.
Takie cos stwozyli w GT4 - ma 200hp i nie chce sie rozpaść - choc dawno powinno.
Chyba Wojtas to poskładał - możesz zagadac do niego na CelicaClub bo tu od dawna nie zagląda.

Ogląda profil użytkownika