Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Problem z zamkiem drzwi
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Zdejmujesz boczek z drzwi, zdejmujesz cięgno zamka, wyciągasz blaszke mocującą i zamek jest Twój Wink


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
demonkuba16 napisał:
Zdejmujesz boczek z drzwi, zdejmujesz cięgno zamka, wyciągasz blaszke mocującą i zamek jest Twój Wink



dzięki.właśnie wczoraj sobie to tak wylookałem.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Cześć,
rok temu złamałem kluczyk w lewym zamku. Od tamtej pory używam zapasowego i otwieram samochód od strony pasażera. Ostatnio także z tamtej strony zaczyna mi coraz gorzej działać zamek. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę kupić zamek do drzwi jeśli na allegro nie ma? I czy dorobienie kluczyka może kosztować 300 zł? nie znam się totalnie - babka zaśpiewała mi taką cenę bo niby mam kluczyk z imobilizerem.
z góry dzięki.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Dzwoń do sprzedających części że potrzebujesz komplet wkładek z kluczykiem Smile - dostaniesz albo wszystko (stacyjke, wkładki drzwi i bagażnika) lub jeśli nie chce Ci sie przekładać stacyjki to kup same wkładki drzwi i będziesz miał osobny kluczyk.

Dorobienie kluczyka z immo u mnie 100 zł, bez immo 25 zł.


_________________
Pozdrawiam, Marek Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
grzebię, szukam, dzwonię i nigdzie nie mogę dostać wkładki do starletki. Orientujecie się czy są jakieś zamienniki? Od corolli np.?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
pyciak napisał:
Dzwoń do sprzedających części że potrzebujesz komplet wkładek z kluczykiem Smile - dostaniesz albo wszystko (stacyjke, wkładki drzwi i bagażnika) lub jeśli nie chce Ci sie przekładać stacyjki to kup same wkładki drzwi i będziesz miał osobny kluczyk.

Dorobienie kluczyka z immo u mnie 100 zł, bez immo 25 zł.


a czy mozna dorobic kluczyk pod wkladke ?

jaki koszt ?

bo na alledrogo sporo jest wkladek ale bez kluczyka


_________________
Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
Idę prosto, dopóki nie padnę
Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
Idę prosto, dopóki nie padnę
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
aczytowazne napisał:
Witam, właśnie kupiłem Starleta i mam problem z zamkiem od bagażnika. Po prostu nie chce się on zamknąć. Jak zajrzałem od strony bagażnika, to wychodzi na to, że nic tego zamka nie blokuje, bo zapadka, która powinna go od góry blokować, a przekręcenie kluczem powinno ją odsuwać i cały zamek wtedy powinien się otwierać, jest po złej stronie, tak jakby przeskoczyła z wyrobienia się. Da się to naprawić, czy lepiej poszukać takiego zamka, a jeśli kupić, to gdzie szukać? Dzięki z góry za pomoc.



_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Cześć, przestał mi działać zamek w bagażniku (kluczyk się nie kręci, nic się nie rusza). Przesmarowałem to wd40, ale nie pomogło. Pomyślałem, że zajrzę do środka, ale na przeszkodzie stanęła mi osłonka wewnątrz bagażnika zamontowana na jakieś plastikowe śrubki których nie da się odkręcić. Trzeba je wyrywać na siłę czy jest jakiś sposób?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Rwij - pewnie i tak popekaja


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach