Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
CRASH !!! ( wypadek, stłuczka i inne niemiłe doświadczenia )
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
to przewalone


_________________
#012
トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
jakies fatum chyba Smile

ja dzis jadac na spot przywalilem w sygnalizacje jak sadze Confused a tak mi sie przynajmniej wydaje patrzac na to zdjecie:
http://galerki.pl/files/g/2_1572685932_IMG_2372_.jpg
jechalem osobnym pasem dla skretu tak jak to mondeo, hamowalem normalnie i wszystko bylo git tyle ze kilka-kilkanascie metrów przed samym skretem uslyszalem szuranie... kolka sie zblokowaly i jade jak po lodzie Sad gdybym zaczal hamowanie troche wczesniej pewnie nic by sie nie stalo a ze mam (mialem? Wink ) dosc glupi nawyk dosc poznego hamowania to stalo sie jak stało Sad
widzialem ze stoja tam jakies przeszkody a ja jade ciagle na wprost wiec odpuscilem hamulec przed samym skretem jednoczesnie skrecajac nie za mocno kolami... udalo sie zmienic kierunek jednak teraz widzialem centralnie przed sobą kolejny slup a kola wciaz nie mialy prawie zadnej przyczepnosci Wink
szybki skret w lewo i probowalem wpasowac sie na miejsce tu gdzie znajduje sie ta czerwona kostka... mozliwe ze by sie udalo ale podbilo mi jeszcze kolo (na 99% lewe) tu gdzie znajduje sie jeszcze ten wysoki kraweznik i auto przywalilo w slup... na szczescie tylko zderzak ucierpial Smile

szkoda bo autko teraz brzydko wyglada i to z mojej winy Smile moge sie tylko cieszyc ze szkody sa male i ze mimo jakiegos tam strachu i stresu w sumie wiedzialem co mam robic a ze nie do konca wyszlo to tak jak bym chcial mowi sie trudno, hehe Wink



_________________
SS - Sebastian Starlet 1.3 EP82
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Oj ty ty


_________________
#012
トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
speedy napisał:
to przewalone


O tyle przewalone, że pracuje w nocy i nie mam jak jeździć do pracy. Dojechać do pracy to jeszcze moge dziennym, ale powrót do domu nocnym nie za bardzo mi się podoba (musiałbym jechać z przesiadką przez centrum, bo nie ma innego połączenia, czyli 1.5 godziny drogi) Sad Jeszcze o ile pogoda będzie znośna to moge jeździć rowerem, choć w nocy jest 5 stopni, no trudno, ważne żeby nie padał deszcz. Reszta to nie moja wina, nawet typ będzie pokrywał koszta naprawy samochodu (teoretycznie, jeżeli nie będą mieli mu z czego ściągnąć to dupa).
Złożyłem wniosek o wypłate AC - rzeczoznawca ma tydzień na obejrzenie samochodu, a że jeździ tylko we wtorki i czwartki, czyli w najlepszym wypadku obejrzy go we wtorek. Kurde, no i zapowiada się miesiąc bez samochodu Crying or Very sad

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
SS jechałeś Wołowską, czy tą od "Galmoku" Smile


_________________
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
kurde same wariaty Very Happy


_________________
e21 hybrid/w30 2zz
power is nothing without controll
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
szmergiel napisał:
SS jechałeś Wołowską, czy tą od "Galmoku" Smile

w Warszawie to wiem tylko ze Aleje to Aleje Mr. Green ale wedlug mapy wiem ze jechalem Marynarską i potem Wołowską Smile


- - - - edit: - - - -
a hamulcach i tej przypadlosci pisalem juz tutaj Wink



Ostatnio zmieniony przez SS dnia Pią Paź 02, 2009 16:27, w całości zmieniany 2 razy

_________________
SS - Sebastian Starlet 1.3 EP82
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
3 dni temu powrót z zakupów. Jadę z Żoną i Synatorem 3 letnim. Jakiś korek, jak to zwykle we WRO. Pogoda straszna, pada "mgła", nic nie widać, światła tych z naprzeciwka oślepiają itp. Zatem zatrzymałem się ładnie w koreczku i rozmawiamy, a tu nagle JEB. Żona patrzy na mnie i mówi "Co Ty robisz??", ja sprawdzam czy czasem sprzęgła nie puściłem. Odwracamy się do tyłu - pięknie kurwa, jakiś czerwony Fiat Palio w nas wjechał. Prawy kierunek i chodnik. Wysiadam z Gwiazdy, a z Fiacika jakichś dwóch obsranych ze strachu 17-latków. Patrzę na tył gwiazdy... cała. Nic jej się nie stało. Sprawdzam dokłądnie zderzak tylny i też jest ok. Zatem rozjechaliśmy się w pokoju. Rano przy świetle dziennym zauważyłem że mam w jednym miejscu lakier Fiacika na zderzaku Wink. Gwiazda = czołg hjehje.


_________________
EP81 1,3 12V 2E-E XLi 1991
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Post  
a czy czasami to palio nie miało gumowych zderzaków?


_________________
EP82 2E-E =)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
filipsosna - masz jeszcze jakies namiary na tego palio?
lepiej zdejmij zdezak i sprawdz czy na prawde nic sie nie stalo - oby.


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
pawelo166 napisał:
a czy czasami to palio nie miało gumowych zderzaków?

Nawet nie mam pewności czy to było Palio... Lało jak cholera, światła we Fiaciku włączone plus megawk***a.
Mechu - położę się pod spód i zobaczę dokładnie. Na razie nie mam warunków do odkręcenia zderzaka.


_________________
EP81 1,3 12V 2E-E XLi 1991
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Post  
a jednak szkody u mnie sa wieksze niz myslalem...
- peklo mocowanie lampy Confused
- zgial sie ten kawalek blachy podtrzymujacy zderzak Confused
- no i belka troche ucierpiala Confused

belka musi zostac, to co sie pokrzywilo zostalo naprostowane a reflektor trzeba kupic... no ale mowi sie trudno a z racji belki nastepnym razem beda walil z drugiej strony Mr. Green Mr. Green Mr. Green


_________________
SS - Sebastian Starlet 1.3 EP82
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
SS, a jak ze zderzakiem? Odegniesz i czymś podkleisz, czy szukasz nowego?
A mocowanie lamp przednich w P8 to rzeczywiście jakiś niewypał. Ja mam obydwie na "paskach" czyli na opaskach zaciskowych, bo z dwóch stron popękały.


_________________
EP81 1,3 12V 2E-E XLi 1991
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Post  
zderzak wczoraj troche prostowalem i wypelnilem niektore szczeliny szpachla i poxylina i mazlem to farbą Mr. Green
dzis moze zrobie fotki jak to wyglada Smile


_________________
SS - Sebastian Starlet 1.3 EP82
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
no wiec tak jak mowilem wstawiam fotki "naprawionego" zderzaka Smile

tak wygladal przed:


a tak po:



_________________
SS - Sebastian Starlet 1.3 EP82
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach