Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
WILGOĆ w aucie! Jak ją zwalczyć?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post WILGOĆ w aucie! Jak ją zwalczyć? 
Siemka!
Chciałem was zapytać w jaki sposób pozbywacie się wilgoci/ problemu parujących szyb?
Mam z tym straszny problem. Wyczyściłem auto w środku, na razie wyjąłem stary filtr kabinowy będę montował nowy. Niestety dalej nic szyby parują na potęgę, nie mówię już nawet o tym jak to wygląda przy pełnym aucie ;(
P.S Nawiew ustawiam dobrze, także to odpada chyba, że ktoś ma jakiś innowacyjny sposób.
Z góry dzięki za odpowiedzi Wink

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Hej, w necie znalazłem następujący patent.
Do skarpety albo czegoś o podobnym kształcie wsypujesz granulki, które kupuje się do kuwet dla zwierząt. Zostawiasz to w aucie na podłodze lub na desce rozdzielczej przy szybie i powinno pochłaniać wilgoć.
Osobiście nie sprawdzałem aczkolwiek kusi.

moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WILGOĆ w aucie! Jak ją zwalczyć? 
U mnie świetnie się sprawdza klima (wiem, że nie każdy ma). Żadne pochłaniacze wilgoci nie zapewnią Ci tego, że nie będą się parowały szyby. Co najwyżej będziesz miał mniej wilgoci w środku "tak po prostu" (sprawdzone).
Para na szybach to po prostu różnica temperatur + obecna już wilgoć w aucie. Chyba, że przestaniecie oddychać w aucie Wink

Odpowiedz z cytatem
Trochę zawsze paruję ale jeśli w aucie czuć wilgocią to zajrzyj pod wykładzinę i obejrzyj dokładnie podłogę zwłaszcza pod fotelami ,tam może znajdziesz odpowiedź.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1