Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Nasze Starlety EP91.Poprawione foty.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Zupełnie zapomniałem że ja zostawiłem sobie półke nietkniętą a zrobiłem ze sklejki nową pod głośniki ...
Sytuacja sie zmieniła, wjechała zabudowa audio i moje auto nigdy już nie powróci do stanu fabrycznego ... Jeżeli będe auto sprzedawał to z całą zabudową audio i sprzętem w środku ...
Tak więc jest mi już zbędna ...
Kometka PM Wink

Odpowiedz z cytatem
Dzięki za porady w sprawie półki, jeszcze jedna rzecz mnie męczy, czy jest jakaś pasta do szarych zderzaków? chciałabym zapastować najlepiej jakimś mleczkiem, bo by się fajnie rozprowadzało, tak jak pasta na lakier.

Aha, cały spód niebieskiej znajomy zakonserwował mi jakby smołą, to jest jakaś pasta czarna, ale lepiąca się. Czemu to się lepi?

Po doprowadzeniu do użytku prawego nadkola tylnego w niebieskiej starlet z tej rdzy,był jeszcze jeden kawałek zgnity bo przypadkiem odkryliśmy,że lewarek wpadł do środka, kiedy próbowaliśmy podnieść auto niby do zmiany opony tylnego koła, teraz już wiem,że cała ta prawa strona była bita i żle ją pomalowali... i teraz wszystko wychodzi. Ech, szkoda,że nikt nie umie powiedzieć prawdy... Ale już wszystko jest ładnie pomalowane.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem to np. sprzedający matizy i inne tego typu wynalazki smarują smołą żeby rudą ukryć

Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Ale auto było sprawdzane już nie jeden raz, a daliśmy te smołę żeby zakonserwować ją od spodu przed solą podczas zimy, chyba że znacie inne sposoby konserwacji spodu przed zimą?

Poza tym mam zamiar założyć do niebieskiej gaz bo dużo ostatnio jeżdżę na dalekie trasy. Jak już czytałam wcześniej Wasze posty odradzacie gaz w Starletach, dlatego założę go tylko w niebieskiej a reszta starlet bez zmian.

Odpowiedz z cytatem

トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Odpowiedz z cytatem
Bordowa EP91 5 drzwiowa przerobiona na gaz. Dałam najlepszą wersję instalacji gazowej. Pali 6.1 l gazu na 100 km w cyklu mieszanym. Niebieska już nie jest moja, tak na dobra sprawę nie wiem nawet czyja teraz jest... Kolega mój co miał czerwoną EP 91 rozwalił podczas wypadku, chłopak przeżył bo Bóg nad nim czuwał - miał poduszki powietrzne a auto złożyło się w harmonijkę. Następną kupiliśmy w Lublinie, piękna błękitna i na niemieckich blachach. W bardzo dobrym stanie. Jak mi się uda to zrobię fotkę. Ta starleta jest jak z nieba Smile

Odpowiedz z cytatem
Pali 6.1 l gazu na 100 km w cyklu mieszanym.

to ja bym sie juz martwil dlaczego tak malo - na ubogo jedzie czy jak ?

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie za mało. Tyle to może na idealnej trasie przy teście spalania LPG. Zweryfikuj skład mieszanki bo to co zaoszczędzisz pójdzie na naprawę silnika.

Po dłuższej mojej nie obecności na tym forum i w swoim wątku, jestem zmuszona aby poprosić o pomoc Forumowiczów. Było dobrze ale się skończyło. Zostałam sama ze starletą z 1998 roku, w której zaczęło się coś psuć. Trochę się nazbierało, ostatni rok jeźdżiłam od mechanika do mechanika i dalej to samo. Jestem z okolic Tarnowskich Gór, może jest ktoś z mojego terenu, co mogłabym poprosić o pomoc?

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5