Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Diody LED
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ogólnie dzienne ledowe to strzał w dziesiątkę - mały pobór mocy, dobrze świecą, tylko jak to zamontować aby nie "wieśniaczyło" auta. W nowym aucie z wyższej półki to jakoś wygląda a w starym gruchocie rzuca się w oczy. A są już może jakieś ledowe przeciwmgielne??

Odpowiedz z cytatem
Decydowałbym się na te Philipsa..ale które wybrać. 5 czy 4 ledy? 6W wystarcza? Widzę, że niedaleko mojej pracy jest sklep z takimi produktami to bym podjechał i organoleptycznie sprawdził co i jak. Coś takiego by wystarczyło?
http://www.autochemia24.pl/product-pol-1384-Philps-DAYLIGHT-Swiatla-Do-Jazdy-Dziennej-4-Led-6W.html#nclid=3f91349b84be71b4f54033e3a5c2c724

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ewentualnie osram, o ile na prawdę chcesz się w to bawić to philips albo osram na pewno mają homologacje i świecą mocno, np taksówkarze montują takie ledy cięte na metry i mają z przodu niebieskie a z tyłu czerwone, świeci to jak choinka w castoramie.. ale takie pożadne powinny spełniać swoją rolę, chociaż audi ze starletki i tak nie zrobisz Smile

Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
masz jeszcez KeeTec - czeskie - bardzo dobre - 0 reklamacji.

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Odpowiedz z cytatem
Małe pytanko z tematu dziennych. Teść ma Corsę D. Z racji nagminnie palących się żarówek H7 w tym modelu i mega trudnej ich wymiany doradziłem mu aby rozejrzał się za dziennymi. Jeździ na krótkich trasach, głównie w dzień. Teść chciałby je wmontować w miejsce halogenów (których nie ma ale w zaślepce jest miejsce na ich wycięcie). Wszelkie wymiary z ustawy pasują ale jest drobne ALE. Ryj corsy jest mega obły i owe zaślepki - miejsca są niemal pod kątem 45 stopni względem tablicy rejestracyjnej. Można albo wsadzić zwykłe okrągłe światła i pozwolić aby wystawały brzydko jak żabie oczy (co odpada), albo ładnie umocować równo z zaślepką ale będą one świecić na boki co chyba nie będzie zgodne z ich homologacja. Czy prawo mówi dokładnie pod jakim kątem ma się wiązka świateł dziennych rozpraszać? Tak to wygląda z halogenami http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2b/Opel_Corsa_D_champagne_v.jpg

Jakieś pomysły?

znam ten problem - niestety nie mam na zadnego 100% antidotum.

albo zakladasz zarowki ledowe do chalogenow i wmawiasz ze masz dzienne albo rzezbisz tak by ledy swiecily do przodu.

Odpowiedz z cytatem
Wszystko musi być legal - teść inaczej nie chce. Przydałyby sie okragłe ledowe dzienne ale z diodami pod kątem. Te płaskie takie robią ale okragłych nie widziałem. No i najwazniejsze - auto jest dość nowe i druciarstwo też odpada bo nie poto teść płacił sporo za nie w salonie aby mu chamsko dyndały lampy.

lamp pod katem (takim duzym) nie ma

sa takie Keetec-i z dlugim tylkiem - mozna by przymierzyc ale roboty na pewno bedzie duzo.

ps. jest jeszcze zestaw helli za ok 800pln ktory w zasadzie nie ma ksztautu - diody sa osobno.

Odpowiedz z cytatem
zawsze możesz w aso toyoty są takie dedykowane do yarka, okrągłe w miejsce na przeciwmgielne, cena kolo 600-700 zeta :/

Odpowiedz z cytatem
może takie coś się sprawdzi w starlecie? w yarisach takie montują?
http://moto.allegro.pl/swiatla-dzienne-okragle-9xled-automat-gwar-e4-rl00-i1972734421.html

Odpowiedz z cytatem
He he - i na pierwszej fotce (tej z mazda) sa zle zamontowane Smile

Odpowiedz z cytatem
He he - i na pierwszej fotce (tej z mazda) sa zle zamontowane Smile

mechu uwierz mi tam one wogole nie sa zamontowane Wink

Post Re: Diody LED 
mrcng napisał:
Witam,
ma ktoś doświadczenie z tematem zamontowania listwy z diodami LED? Po zagłębieniu się w cenach..200zł kosztują najtańsze homologowane +montaż jak się samemu nie umie Wink Opłaca się?

Znalazłem dużo tańsze. Komplet reflektorów DAYLIGHT powinien pasować do większości pojazdów. Pozdrawiam

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
szukałem na forum tematu o tym, ale nie mogłem namierzyć więc zakładam nowy.

czy montował ktoś może które kolwiek światła do jazdy dziennej z tej strony swiatla-dzienne.pl? znajomy mi to polecił bo jakiś jego kolega, czy ktoś tam zamówił i jest zadowolony

Odpowiedz z cytatem
Sam zamawiałem ledki od nich do służbowych wozidełek. Szybko, "świeże" produkty i brak problemów.
Generalnie firma jak każda inna, znaczenie ma produkt jaki kupujesz. Z doświadczenia na różnicach eksploatacyjnych Skodzinek(około 70k km/r) czas amortyzacji zabawek No-Name za 60 zł i Ostamów za 200 zł był bardzo zbliżony. Faktyczna różnica w spalaniu przy ruchu miejskim przy Osramach jest większa niż przy Chińczykach. Pomijam kwestie reklamacji i bujania się z tym tematem.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2