Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 96 z 96
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96
EP81 "come back" (by demonkuba16)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Wiem, że Mechu pisał wiele razy, że między kielichami nie działają siły i jeśli już, to lepiej spawać krzyż, ale na razie (Smile) nie chcę się pozbawiać wyglądu serii.

A to ciekawe Smile jakieś siły działają na pewno , wiadomo lepiej wspawać klatkę to będzie sztywniej , ale rozpórki kielichów też coś dają .

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Sprecyzuję tylko, że chodziło o tylne kielichy zawieszenia Starletki Smile Przekonam się sam, czy coś się zmieni czy nie. Na tą chwilę jestem za ambitniejszą opcją czyli rozpórka demontowalna, do górnych mocowań amorów.

Odpowiedz z cytatem

Obudowa aku została od środka wyłożona filcem żeby się nie studził w zimę, aktualnie jest pomalowana na czarny mat i dostała mocowanie także nie lata luzem. Jutro wrzucę fotki.

Wygłuszenie silnika, póki co zrobione z wykładziny dywanowej i spisuje się bardziej niż dobrze. Silnik nagrzewa się szybciej, nie słychać go tak bardzo, tzn...ucichły wysokie tony które się z niego wydobywały. W planie wymiana wykładziny na mate z poloneza. Chyba że mi się nie bedzie chciało.....

Rozpórka...z powodu ostatnich kontroli policyjnych pozostaje przy rozpórce kielichów z połączeniem do podłogi. Póki co mam zrobiony jedynie pałąk między kielichami, przykręcany do mocowań amortyzatorów. Czy cos daje?....ciężko powiedzieć, w sobotę jade na tor zrobić pare kółek, zdam relacje Wink

Apropo kontroli policyjnych....Panowie bardzo przyczepili sie do pasów, rozpórki i braku kanapy z tyłu i seryjnych pasów. Udało sie ich przekonać do moich racji....niestety kolejna kontrola chciała mi zabrać dowód rejestracyjny za niezgodność dowodu ze stanem faktycznym auta. Do tego dostałem prawie mandat za brak pasów...pomimo że miałem szelki...kobietom ciężko wytłumaczyć. Na szczeście udało się. Wczoraj miałem kontrole i policjant od razu powiedział że dostali informacje że mają byc uważni na moje auto....oczywiście od razu wiedział do czego sie przyczepić- kanapa, rozpórka i pasy. Po raz trzeci udało się i po spokojnej rozmowie pościł mnie bez mandatu. Oczywiście wiem że ostro przeginaja i czepiają sie dupereli ale cóż...wole sie nie narażać za bardzo.

Najlepszy tekst to..."auto stwarza bezpośrednie zagrożenie dla pana i pasażerów z powodu braku pasów z tyłu...."....mimo że nikogo tam nie wożę bo po pierwsze nie ma miejsca a po drugie....PRZECIEŻ NIE MAM KANAPY to jak mam ludzi wozić?!....Pani Policjantka bardzo ciężko to trawiła...

Już nawet gaśnice wymieniłem na nową, koszulkę odblaskową kupiłem, pismo w razie stłuczki mam gotowe, zestaw kluczy, trytki, apteczkę w pełni wyposażoną, trójkąt, latarke....byle tylko ich jakoś złagodzić. O wariowaniu autem w mieście nie ma mowy....

Jeśli chodzi o modyfikaje....dzisiaj toyota dostała zewnętrzny obrotomierz auto gaguge...cos tam pokazuje Very Happy Na tor sie przyda. Do tego mam tez tłumik końcowy przelotowy bo ten który mam obecnie...zaczyna pierdzieć. W tygodniu chciałbym te tłumiki wymienić. Rozrusznik ciągle nie zregenerowany...przez brak czasu. Auto dostało bagażnik na dach i owiewke żeby mi nie szumiało za bardzo....owiewka oczyście hand made...bo jakżeby inaczej... Very Happy

Jutro postaram się wrzucić jakies fotki.

Odpowiedz z cytatem
Czepiają się bo pewnie widzieli cie gdzieś jak bydłowałeś starletem Smile , w sumie to co do kanapy to mają rację bo jak nie masz kanapy z tyłu to możesz przewozić tylko jedną osobę a auto jest zarejstrowane na cztery , nie wiem jak masz zamontowane pasy ale do pasów nie mają prawa się czepiać to samo tyczy sie rozpórki , mnie nigdy dowodu nie zabrali za auto z klatką i przekroczoną normą spalin i decybeli Smile , pokaż ten zewnętrzny obrotomierz .

Odpowiedz z cytatem
To i tak, że o akumulator się nie czepili Razz Normalnie jesteś na czarnej liście, waryjat drogowy Very Happy Jutro dawaj fotki i pochwal się gdzie będziesz rajdował Wink

Odpowiedz z cytatem
Nie mieli opcji widzieć bo na mieście nie wariuje. Jedynie raz nas straż miejska na lotnisku zatrzymała...ale oni to akurat są....no każdy wie.

Pasy zamocowane w miejsca oryginalnych mocowań. Rozpórka nie ma żadnych ostrych krawędzi a jednak "stwarza zagrożenie"...ciekawe komu i jak. Z tymi fotelami to wiem o co chodzi ale czepianie się tego jest nadinterpretacją przepisów i nadużyciem władzy. Nawet gdzieś wyrok sądu taki widziałem.

Do aku sie nie przyczepili.

Fotki jutro.

Odpowiedz z cytatem
Ehh z nimi nie wygrasz ,zawsze coś znajdą Smile czekam na foty pozdro

Odpowiedz z cytatem

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Więc....toyota sprzedana....co prawda poniżej jej wartości (na pewno tej sentymentalnej) ale gotówka była potrzebna. Poszła w dobre ręce....po miesiącu (niecałym) wylądowała na złomie - łza się zakreciła.

Aktualnie mam takiego potworka:

[img]http://i.imgur.com/ekk4aNq.jpg?1[/img]

Dzidzia w drodze Smile

Pozdrawiam szeregi forum Smile

Odpowiedz z cytatem
Gratulacje !!! (ps foto nie działa ) Smile

Odpowiedz z cytatem
850 to chyba ostatnie pozadne volvo Smile

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz do tematu Strona 96 z 96
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96