Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 94 z 96
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96  Następny
EP81 "come back" (by demonkuba16)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Drugi fotel wstawiony, kierownica poprawiona bo jak ten głupek wkręciłem ją krzywo....ale juz jest ok Very Happy

Jeśli chodzi o termostat.....sytuacja sie nie zmieniła Very Happy Szukam teraz czujnika temp z nowszej starletki. Zauważyłem że przy ostrym wciśnięciu gazu wskazówka sobie podskakuje lekko w górę. Może tu leży przyczyna....

Grzanie budy też ogarnięte.....nagrzewnica przepłykana, przedmuchana, zalana....w środku ciepło Very Happy

Jutro jadę oglądać szelki schroth.

Ze zlych wiadomości....pada mi rozusznik i z chęcią przygarnę jakiś tani....niedługo mam urodziny!


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  


Teraz poszukuje elektronapinaczy Wink

We wtorek rozrusznik leci do regeneracji, a ja biore sie za poprawki wydechu Wink


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Gadaj ile dałeś za te fotele Razz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
najpierw były za 400....potem za 300....a wyrwałem je za 250 i 50 za wysyłkę Wink Stan oceniam na więcej niż dobry Wink Jedna dziurka do załatania, ale w jej miejsce wleci jakaś naszywka fajna Wink


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Ty to masz farta do tych części najpierw fotele pużniej ta kierownica... Very Happy a za pasy? Czy za darmo yły ;P

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
dwa komplety za 140zł ....Very Happy Ale można dorwać taniej na aukcjach...ja miałem tyle dobrze że je mogłem obejrzeć Very Happy

Zapomniałem pisać że rozmawiałem dzisiaj z gościem który barwi materiały, będe miał barwione te boczki w drzwiach na czarno lub ciemny grafit Wink


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
dwa komplety za 140zł ....Very Happy Ale można dorwać taniej na aukcjach...ja miałem tyle dobrze że je mogłem obejrzeć Very Happy

Zapomniałem pisać że rozmawiałem dzisiaj z gościem który barwi materiały, będe miał barwione te boczki w drzwiach na czarno lub ciemny grafit Wink


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Ok, pytanie z innej beczki....czy niedrożność lub nieszczelność przewodów biegnących od kolektora dolotowego do serwa hamulca może mieć wpływ na lekkie szarpanie przy hamowaniu silnikiem w niskim zakresie obrotów? We wtorek planuje to badac dokładnie. Jeśli się potwierdzi...to czy ten kawałek stalowego przewodu mozna wymienić w całości na gumowy wzmacniany?


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Ok....co sie zmieniło:
-nowa przepustnica- o wiele lepszy komfort jazdy, zobaczymy czy spalanie wróci do normy Smile
-w końcu poukładałem bagażnik i zaczyna ten tył wyglądać.
-ori napinacze tylnych pasów nie nadają się do pasów szelkowych......
-zamontowałem wygłuszenie maski, póki co prowizorka ale już jedzie do mnie ori z poloneza (szmergiel- dzięki za pomysł). Ogólnie ciężko stwierdzić czy jest ciszej, na pewno auto się grzeje szybciej i wydaje mi się dźwięk silnika jest bardziej taki basowy. Mówię o dźwięku w kabinie. Na zewnątrz wiele się nie zmieniło.
-kompletnie wygłuszyłem tylne boczki upychając tam piankę tapicerską....waży to nic, a pomogło bo w czasie deszczu jest ciszej ale słychać dzięki zza szyby drzwiowej. Szyby wygłuszyć się nie da.....
-Zrobiłem obudowę aku i teraz wygląda to bardziej PRO, jeszcze musze ją wykończyć.
-doszło mocowanie gaśnicy w bagażniku bo leżała luzem
-naprawiłem zamek klapy bagażnika....zaczął stukać na dziurach ;/
-powstają jakieś tam rozpórki ale efekt (wygląd) mnie nie zadowala i prawdopodobnie zostanę tylko przy rozpórce kielichów z krzyżem do podłogi.
-gdzieś mi woda leci do środka...tzn czasem kapnie jej kilka kropli. Prawdopodobnie przez luźną lotkę i uszczelkę klapy coś sie dostaje....czekam aż będzie sucho.
-powstało jakieś tam prymitywne audio....dwa głośniki z przodu i jeden w skrzynce z tyłu....moje ucho jest zadowolone Wink

W planach na najbliższy czas:
-polerka auta papierem wodnym, potem pasta i ostre woskowanie
-podniesienie tłumika środkowego
-wymiana tłumika końcowego na przelotowy...bo mnie na mieście nie słychać Sad(
-malowanie felg 13'nastek na czarno...na zime Wink
-malowanie plastików z tyłu...bo brzydkie
-montaż tunelu środkowego z P9....bo w planie hydrołapa
-wymiana hamulców z przodu na te z p9

I chyba największa planowana zmiana......nowa buda Wink Ta zaczyna mnie wkurzać tym że jest tak brzydko przezemnie zrobiona Sad Niestety uczyłem się na niej zabaw przy blacharce i pora na poważniejsze podejście do tematu. Nie chce odejść od p8, dlatego na wiosnę w planie jest kupić gdzieś w miare zdrową budę i doprowadzić ją do ładu pod względem korozji i malowania....tym razem porządnego Wink Następnie wszystko co dobre w mojej p8 przekłądam do nowej budy plus....najchętniej 4afe i gwint Wink Jeśli bedzie 4afe to trzeba pomysleć o konkretnym hamowaniu, stąd plany na tarcze z tyłu.

Podsumowując....jak zawsze planów sporo, czasu mało Wink


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
To chcsz ją w końcu sprzedać czy robić bo ogłoszenie widziałem ; p

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Ogłoszenie jest ale to nie znaczy że ją sprzedaje Very Happy


Dzisiaj sprawdziłem błędy.....w końcu nie wyświetla żadnych Very Happy
Zacząłem też polerować lakier....zapowiada się obiecująco Smile


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
[quote="demonkuba16"]Ogłoszenie jest ale to nie znaczy że ją sprzedaje Very Happy


Ale jak to? Rolling Eyes


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
wystawiona do popatrzenia Wink chyba że jakiś szaleniec da 6k.....to sie zastanowie.


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Trzeba iść w 4efte a nie sprzedawać Wink


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Z wielką chęcią bym to zrobił Smile Póki co swap jest odłożony na wiosnę.


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 94 z 96
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach