Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
EP91 1997
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Oprócz pokrywy wyczyściłem jeszcze ten kawałek metalu co łączy przepustnice z silnikiem ale ciężko tam dostać się do zgięć i doczyścić ładnie.I takie małe pytanko czy ten element (kolanko) https://imageshack.com/i/iqHrgor3j powinien być drożny gdy się w niego "dmuchnie"? O ile się nie myle jest to coś od odmy silnika.

Odpowiedz z cytatem
Bardzo to elegancko wygląda.Czy kolega używał jakiegoś środka do czyszczenia aluminum?

Odpowiedz z cytatem
Dzięki dzięki środka żadnego nie używałem jechałem papierami ściernymi (600 albo 800 nie pamiętam już Very Happy 1000 1500 1800 2000 2500) i tak wyszedł taki efekt.Gdybym miał jakąś froterke lub coś w tym stylu to był jeszce to pastą polerską machną no ale niestety ;D

Odpowiedz z cytatem
tak odnośnie tej odmy to tak dokładnie wygląda to kolanko https://imageshack.com/i/p1PCP574j i jest połączone wężykiem do przepustnicy

Odpowiedz z cytatem
Też jestem ciekaw tej odmy!!! I ide od razu ja sprawdze Razz

Odpowiedz z cytatem
To zdaj mi relacje jak już sprawdzisz Wink ps.Jak ja sprawdzałem u siebie na włączonym silniku i założonym "kolanku" to nic z niego nie dmuchało a z kolei jak już je zdejmę i zostaje tylko dziura po nim to czuć delikatny przedmuch

Odpowiedz z cytatem
więc tak, jak w nie dmucham to nie puszcza, jak zasysam to puszcza Very Happy Także wydaje mi się że tak to ma działać.

Odpowiedz z cytatem
hmmm... ciekawe Wink dzięki że sprawdziłeś,będę musiał u siebie sprawdzić czy chodzi też jak u Ciebie bo nie pomyślałem żeby zasysać ;D

Odpowiedz z cytatem

Myslę ze to właśnie ma działać jak zawór przeciwzwrotny w celu wywalania mgiełki olejowej i nie zaciągania powietrza z kolektora.

Odpowiedz z cytatem
Tylko że ja w tym przewodzie z silnika do przepustnicy miałem odrobine oleju.Będe musiał to lepiej obadać ;P A w piątek jadę z Dorcią na geometrie kół wrzucę zdjęcie wydruku (o ile dostane takie cuś Smile)

Odpowiedz z cytatem
No u mnie tez troche oleju, ale pewnie przez to że mam stan lekko pod full i sobie wyrzuca troche.

Odpowiedz z cytatem
No więc na geometri byłem... i pojawiło się kilka problemów oto zdjęcie wydruku https://imageshack.com/i/p3JzHMhkj i po pierwsze przedniej geometrii nie idzie dokładnie ustawić gdyż nakrętki kontrujące od drążków kierowniczych są tak zjechane że nie ma ich czym chwycić (jutro podniosę samochód i cykne wam fotki) więc pytanie czy wy możecie mi jakoś doradzić żeby je poluzować.Po drugie to gdy pytałem jak tam wygląda geometria tylnej osi pracownik odpowiedział że nie ma z tyłu regulacji więc zostaje tak jak było,wiecie coś może o tym?

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2