Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Starlet by KASIA
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Starlet by KASIA 
Cześć Wszystkim Smile

Od lutego jestem posiadaczką starlety, drugiej już na moim podwórku, a czwartej z kolei toyoty Smile
Samochód kupiłam ze względu na bezawaryjność i ekonomiczność, założenie było takie, że ma to być typowo tanie w utrzymaniu i eksploatacji autko bo w zamiarze mam kupić drugie (do zabawy). Z każdym dniem jednak coraz bardziej zastanawiam się nad małymi na razie modyfikacjami.
Autko jest z 1997r, ma przejechane ponad 250kkm i jest trochę poniszczone, pierwsze drobne przygody już za mną jak wymiana głośniczków, czyszczenie tapicerki, regeneracja alternatora, ostatnio nawet urwał mi się tłumik razem z katalizatorem w połowie drogi z pracy do domu, teraz pękła osłona przegubu, wiec przegub mam do wymiany, to tez starleta stoi na kanale i sobie czeka na mój wolny czas.
Mam nadzieję, że przestanie mnie już zaskakiwać i teraz będzie tylko lepiej Wink

Pochwale się zdjęciem, wybaczcie że robione kalkulatorem Razz

PS. Moja jest 3d

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Starlet by KASIA 
KASIA napisał:
PS. Moja jest 3d

Wygląda lepiej Razz
Starletka nadaje się i na tani środek transportu i na trochę droższy, lecz nie rujnujący zbytnio kieszeni wózek do zabawy Smile Podziel się co Ci chodzi po głowie pisząc o modyfikacjach.

Odpowiedz z cytatem

!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
ta 5D ma klasycznie złamaną klamkę Wink bolączka posiadaczy starletek, ja już mam trzecią klamkę i na razie działa ale otwieram drzwi strasznie delikatnie

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz z cytatem
ta 5D ma klasycznie złamaną klamkę Wink bolączka posiadaczy starletek, ja już mam trzecią klamkę i na razie działa ale otwieram drzwi strasznie delikatnie

Ona była całkiem sprawna, ale skuterem jakiś koleś wbił się w drzwi i złamał Smile

Cytat:
Starletka nadaje się i na tani środek transportu i na trochę droższy, lecz nie rujnujący zbytnio kieszeni wózek do zabawy Smile Podziel się co Ci chodzi po głowie pisząc o modyfikacjach.

Nie chce robić jakiś większych modów, to miał być typowy dupowóz, tani i bezawaryjny, (ale jednak tak nie potrafie), bo do zabawy i grubego projektu chce zupełnie inny samochód... ale wracając do starletki, co do modów i zwiększania mocy, cały czas się zastanawiam, mam możliwość mieć ecu master bo leży i się marnuje, ale montowanie go bez niczego nie ma zupełnie sensu bo ugra się góra 3km. Mam wydech do zrobienia, więc pewnie jak już bedę zmieniać to na coś sensownego, w czerwcu przychodzi mi wspomaganie (upragnione Razz) dzisiaj zamówiłam klocki brembo, ale zadzwonił mi gość ze sklepu że jednak nie da rady ich dostarczyć i będą meyle :/ zegary z obrotałkiem z paseo, wizualnie wejdzie szeroka stal, poszerzenia, mysle ze lotka, biała maska z mangą ręcznie malowaną. wszystko do przemyślenia Smile

Odpowiedz z cytatem
ecu master w naszym ecu rozjezdza mapy po czasie - jak juz to EMU

Odpowiedz z cytatem
tak, wiem własnie ze ecu nie ma sensu, sporo juz gadałam na ten temat, ale to ecu sie nie zmarnuje Smile

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
ładna Starletka szerokości Ci życzyć Smile

Odpowiedz z cytatem
Daaawno mnie tu nie było, czas zaglądnąć Smile

Po przygodzie, w której hamulce starletki przestały hamować, ze względu na temperaturę jaką dostały i odmówiły posłuszeństwa na jednym z krakowskich skrzyżowań zatrzymując się dopiero za sygnalizacją, starleta dostała nowe klocki i tarcze na przód. Klocki miały być brembo, które już zamówiłam, ale okazało się że jednak pan w sklepie mi ich nie zamówił i dostała meyle, tarcze zaś zimmermanny.

Oczywiście nie ominęła mnie zabawa z bzyczącym kierunkowskazem, więc tu też się trochę pobawiłam.

Spotkała mnie kolejna przygoda z urwanym wydechem, w dodatku starleta stwierdziła, że umili mi akurat powrót z Kielc do Krakowa :/ więc pierwsze co będzie zmieniane to właśnie cały wydech, bo jest w tragicznym stanie.

A! no i najważniejsze, dostała przydział obowiązków jakie pełni w teamie do którego razem należymy. Od niedawna starletka pełni rolę service caru w naszym skromnym jeżdżącym bokiem teamie wrututu, z którym gorąco zachęcam się zapoznać: https://www.facebook.com/wrutututeam będzie nam bardzo miło za kliknięcie lajka Wink Teraz mój wóz dumnie porusza się po ulicach z teamową naklejką na drzwiach. Prezentuje się zacnie, niebawem może Wam pokaże Razz

No i jeszcze jedno: różnica w jeździe starletą 3d a 5d jest kolosalna. Jednak te 100kg robi sporą różnicę na przyspieszeniu.

Ps. Gdyby ktoś przez przypadek miał jakąś lotkę do sprzedania to z chęcią przygarnę Wink

Odpowiedz z cytatem
Pochwalę się, jeszcze nie odebrałam, ale jadę po nie w sobotę Smile oto mój nowy zakup, nie mogę się doczekać

Odpowiedz z cytatem
Co to za felgi?, dawaj fotki jak leżą na starletce .

Odpowiedz z cytatem
jesli sie nie mylę to sa z twingo I albo z mini.

Odpowiedz z cytatem
Tak, to felunek z twingo. Zoll t-line chyba jedyne felgi ktore im mniejsze tym lepsze Smile oprocz szerokiej stali oczywiscie. Jak beda na starlecie to wrzuce zdjecia, nie spodziewam sie rewelacji bo niestety zderzaki mam nie w kolorze :/

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny