Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Wymiana żarówek na desce rozdzielczej.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
i tak musisz wsadzic reke pod licznik bo trzyma sie on jeszcze na lince od kredkosciomierza ktora jest krotka i sztywna. wiec to jest najwiekszy problem. Dlatego latwiej wykrecac poszczegolne zaroweczki niz demontowac caly licznik. To robota raczej dla kogos kto ma chude rece ale nie powinno byc problemu. Mniej wiecej jakbys kucnal bokiem do licznika i chcial sie reka po glowie podrapac to namacasz licznik.

hejka

no numer z odkręceniem żaróweczek bez demontażu deski u mnie raczej nie wchodzi w grę / próbowałem wczoraj z 2 godziny i tylko łapska mnie bolą - nie wiem chyba nie mam gibkości jogina ale jak się toczy 110 kg to w sumie trudno .. Rolling Eyes

w każdym razie może ktoś wie jak odkręcić tę cholerną linkę od prędkościomierza - od góry nie dałem rady - z resztą ona jest w osłonce która się niby kręci ale się nie odkręca ? za bardzo nie ma jak sięgnąć tej "naketki " na dole..

Idę prosto, dopóki nie padnę
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Możesz wypiąć linkę prędkościomierza od strony skrzyni biegów, wtedy będziesz mógł ją podciągnąć razem z zegarami Smile

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1997_TOYOTA_STARLET_EP91L-AGMNKW_3304.html

Odpowiedz z cytatem
Możesz wypiąć linkę prędkościomierza od strony skrzyni biegów, wtedy będziesz mógł ją podciągnąć razem z zegarami Smile

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1997_TOYOTA_STARLET_EP91L-AGMNKW_3304.html

hejka

dzięki za odp ale tej cholery nie mogę odkręcić za nic - jak się do tego zabrać - tam jest jakiś patencik żeby to odkręcić ?

da radę od góry ? (nie mam za bardzo kanału żeby podlecieć)

kręciłem tą tuleją z ząbkami (jakby pod klucz hydrauliczny )w która jest wpuszczona linka ale nic z tego ..

pls o poradę

Odpowiedz z cytatem
ja zdejmowalem od strony licznika i w sumie to powinno sie o 180stopni obrocic i zdjac, wiem ze sie mordowalem zeby to ustrojstwo zalozyc z powrotem.

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Odpowiedz z cytatem
Ja też robiłem to od strony licznika. Tam chyba nawet nie trzeba obracać tylko coś podważyć palcem... wydaje mi się, że linka wchodzi na zatrzask. A od strony skrzyni niestety nie wiem.

Odpowiedz z cytatem
ja zdejmowalem od strony licznika i w sumie to powinno sie o 180stopni obrocic i zdjac, wiem ze sie mordowalem zeby to ustrojstwo zalozyc z powrotem.

hejka

no rzeczywiscie od strony pedałów dość spokojnie można odłączyć licznik od linki - dzięki za podpowiedź.

jeszcze takie pytanko :

może wiecie dlaczego jedna z lampek 1.2W / tych od kontrolek pojazdu ma niebieski "cokół" ?

pzdr.

Odpowiedz z cytatem
moze byl to zielony ale od starosci i temp sie odbarwilm tymbardziej ze tu guma

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Odpowiedz z cytatem
A ktoś może powie jak wyciągnąć zegary z samochodu? Nie wiem co zrobić gdy juz odkręce te 3 śrubki trzymające zegar trzyma się on jeszcze na czymś i to są pewnie kable ale nie mam jak się do nich dostać

Odpowiedz z cytatem
kolego, było tym mówione już na prawdę dużo razy, zobacz temat wymiana zegarów w ep91 masz tam wszystko, kable nic nie trzymają, 3 ma tylko linka prędkościomierza która można bez problemu odpiąć ręką bez żadnego rozbierania Wink

Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2