Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Moja gwiazdka ep 91
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Moja gwiazdka ep 91 
Trochę danych
Rok produkcji 97, pierwsza rej, 98
motór: 1,3
Krótka historia
Kupno tego auta to był prawdziwy spontan, wcześniej wziąłem kredyt i kupiłem za 6500 zł Renault Scenic w komisie w gazie. Na początku było wszystko ok, lecz po czasie zaczęła siadać elektryka, często odmawiał posłuszeństwa, rozładowywał się aku, następnie po kąpieli padł IMO. Suma sumaru wrukwiony byłem, wujek mi powiedział, że kolega chce sprzedać Toyotę, chyba Yaris za 3500 zł w bdb stanie, a chce sprzedać bo pracuje w Niemczech i ma ostatnie 3 mieś, zieloną naklejkę by wjerzdzać do centrum i musi kupić coś nowego. Właściciel to mechanik samochodowy i dbał o auto. Więc ja z lubą myślimy skoro takie dobre to sprzedajemy scenica i bierzemy tą yaris i nam jeszcze zostanie Smile. Scenica z ledwością udało się sprzedać handlarzą za 3000 tyś, więc 3,5 w plecy, no ale nic, dokładamy w kieszeń 500 zeta i jedziemy z wujkiem po jariske.
Na miejscu podjerzdza gość autem wogóle nie podobnym do Yaris, wysiada, żona dzieci, biorą zakupy z bagażnika. Okazuje się że to jakaś Toyota Yaris. Patrze myślę sobie trochę brzydsza od Yaris. No ale widzę zadbana, czysta w środku, widać, że gościu sprzedaje z ciężkim sercem, mówi, że na chłodnicy pojawiły się jakieś zielone plamy to wymienił chłodnicę, by mu na trasie do rajchu się nie zepsuła. No ale ja myślę sobie: brzydka, i mówię że dam jutro znać. Po powrocie do domu czytam na necie, że auto nie do zajechania i że mao takich jest na polskich drogach. A że wcześniej zajechałem nisanna micra rocz. 93 i peugeota 205 rocz. 90, auta też uważane za bez awaryjne, to myślę sobie a co tam wypróbuję starletkę. Co ja nie zajade? To kto...
No więc kupiłem 1 lipca 2012 r. i sprawuję się do dziś dzień ...
Skromne foto


Co bym chciał zrobić:
Nie jestem jakimś fanem tuningu. Ale podobają mi się przyciemnione szyby, więc chciałbym przyciemnić tylnią, i tylnie boczne, pomalować zderzaki pod kolor i lusterka, założyć sportowy wydech bo lubię te warczenie. A także zamontować lepsze głośniki, nie chodzi o dresiarski bass, tylko o jakość dzwięku, bo te fabryczne głośniki nie pozwalają usłyszczeć wszystkiego. No i pewnie jakieś ładne kołpaki, bądź jak starczy cierpliwości to moze uzbieram na Alu



Ostatnio zmieniony przez Nazer dnia Sro Lut 10, 2016 13:12, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
popraw temat bo ten troche malo okresla starletr.

ps. wypadalo by sie przywitac


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
BTW. zielone plamy zazwyczaj robia sie jak sie rozszczelnia chlodnica;P,tak samo jak brokci wycisnie z bloku to silnik pokryty takim paskudztwem..bleee

Odpowiedz z cytatem
Post  
A skoro chłopaki już zaczęli się czepiać... Starletki nie kupuje się po to żeby ją zajeżdżać Evil or Very Mad

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
dawno mnie tutaj nie było, tzn czasem zaglądałem na forum...
co do mojej gwiazdki, wizualnie nic się nie zmieniło, ale porobiłem kilka rzeczy. Padły amortyzatory, wymienił mi je dobry kumpel mechanik, na niemieckiej firmy gazowe, ponoć lepsze niż olejowe ( nie znam się). Wczoraj był robiony katalizator bo przegnił, wymiana świec i filtra powietrza ( znajomy jak wyciągnął filtr to się za głowę chwycił, przypuszczał, że od nowości nie wymieniany, albo bardzo bardzo długo Smile. Z mniej ważnych ale istotnych rzeczy wymieniłem sobie, lewe lusterko bo miałem całe zaśniedziałe i nie wiele było widać i ułamaną klamkę Smile która prosiła się wymiany od 2 lat.... Wiem nie ma co się chwalić, bo tak dbam jak wcale, rok jeździłem z dziurawym jak sito katalizatorem itp. Wczoraj po naprawie postanowiłem odwiedzić rodziców - trasa 70 KM. Starletka odżyła, nabrała mocy i werwy i znów mnie cieszy... teraz obiecałem, że już jej nie zaniedbam tak...
Kolejne operacje, to wymiana paska rozrządu tak dla św. spokoju i oleju. A z ułatwiających życie to chciałbym drzwi zrobić na pilot, el. szyby, zrobić lepiej podświetlone zegary. A w lato przyciemnić szyby... Nie jestem jakimś fanem tuningu, ale ciemne szyby mi się akurat podobają, reszta zabiegów to by ułatwić sobie użytkowanie... A i jeszcze kupić kołpaki Smile
Fest co ? Razz
A i pytanko czy za przyciemnienie szyb bocznych od strony pasażera i kier na lekki dym zabierają dowód??

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach