Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
EP82 Blueberry Edition ;)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Jest dokładnie tak jak napisałem. Mazdą przejeździłem zeszłą zimę i było to super doświadczenie (nie ma się czego bać, warunek to dobre opony). Jednak w tym roku podjąłem decyzję o przezimowaniu. Na pewno będzie mi brakowało tego funu z latania bokami szczególnie, że wrzuciłem ostatnio dyfer z LSD. No ale cel uświęca środki i na przyszły sezon mam zamiar wyjechać już z doładowaniem - praktycznie wszystkie klocki skompletowane oprócz najważniejszego czyli eatona m45 z mini coopera s. A póki co w maździe siedzi 1.6 110KM plus parę modyfikacji zawieszenia, hamulców oraz solidnego rollbara wykonanego przez Marcina Schefflera. Ogólnie docelowo ma to być auto track dayowo wakacyjno weekendowe a toyote zastąpi pewnie jakiś inny dupowozik (marzy mi się Forester). Niemniej jednak póki co wożę się starletką i jestem bardzo zadowolony bo to bardzo wdzięczne auto Very Happy EP91 z '97, 3drzwi, nieco ponad 200kkm na liczniku i gaz na pokładzie (a jakże by inaczej - do mazdy też założyłem LPG zaraz po zakupie). Co ciekawe toyota nie ma poduszek, abs'u ani wspomagania ale ma klimę Rolling Eyes Także póki co z autem nie mam zamiaru za dużo robić tylko lać i się kulać, wiosną jeśli czas pozwoli wezmę się za blacharkę bo to ona jest największą bolączką naszej białej gwiazdy.
Pozdrawiam raz jeszcze!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
"marzy mi sie forester" jeden kolega juz kupil subaryne z forum i wszystkim zycze jak najlepiej ale jak mechanik wam powie ze juz czas popracowac nad luzami zaworowymi to krzyz na droge bo w niektorych warsztatach chca za to obledne pieniadze,dlatego duzo ludzi rezygnuje z subaru jak sie dowiedza co i jak:D

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5