Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Kupno samochodu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Rozumiem twoje obawy ale bez problemu mieszcze się pomiedzy liniami większym samochodem niż toyotka.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
http://otomoto.pl/toyota-celica-stan-kolekcjonerski-C30681602.html przykladowy egzemplarz mysle ze przebieg w granicach 200tys kmmimo ze lakier w super stanie to jednak uklad wydechowy jak widac czesciowo byl wymieniony:D a od stania w garazu raczej wydech nie gnije:D

Odpowiedz z cytatem
Post  
jak znajdziesz na slasku w granicach max15 km od katowic auto ktore Cie zainteresuje daj znac to Ci je poogladam nie ma problemu,a uwierz ze co jak co ale inspekcje przedsprzedazowe przeprowadzamtakie ze czacha dymi:D

Odpowiedz z cytatem
Post  
Jak sądzicie ile mógłbym dostać za swoją dorcie?
EP91 106kkm 1997 cały swój żywot garażowana (jedną zime stała pod chmurką)bez wypdkowa automatyczna skrzynia śladowe ilości rdzy jak narzie nie działające ABSy ale mam zamiar napraić albo jechać do ASO. Bram pilota do otwierania drzwi jak i alarmu. środku nie było nigdy palone. No i mam kilka starych plastików do wymiany. Car audio gra bez problemu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
w ASO cena Cie zabije u mnie jak robilem to za czujnik polozenia przepustnicy zawolali 470zl a pozniej beszczelnie powiedzieli ze do tego robocizna z 2 dni najmniej! banda oszustow,sprawdz cene wedlug eurotaxu do niej dolicz tysiaka i za tyle wystaw:P auta z automatem nie ciesza sie popularnoscia w PL,to nie USA,Australia czy japonia,ja jedna toyote w zyciu juz sprzedalem i mimo ze teraz mam inna to nadal zaluje

Odpowiedz z cytatem
Post  
PatrykOSK jak szukasz fajnego auta to polecam ci auto mojego kolegi http://allegro.pl/vw-scirocco-ii-2-0-16v-turbo-youngtimer-okazja-i3580075718.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton w auto wpakował worek kasy ,cena jak za darmo , ja też nie lubie tych gemańskich aut ale te jest warte tych pieniędzy no chyba ze szukasz czegoś czym bedziesz jezdzić na codzień , chociaż i tym tez mozna Twisted Evil


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
sylwekgtir po pierwsze powiedz koledze że ma zaj***ste auto po 2 smochód mi się bardzo podoba gdyż bardzo luie takie kwadratowe kształty Very Happy ale niemieckie samochody mnie nie interesują nieststy,zostane przy japońskich Smile Ale samochód naprawde 1 klasa moim skromnym zdaniem

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
hehe to jego pierwsze auto teraz ma to http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.php?t=10404&postdays=0&postorder=asc&start=405 w sumie to masz racje zostań przy japońcach ,życie jest za krótkie zeby jezdzic niemcami Smile


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
serio pieknie choc czesc modow zrobionych troche po "taniosci" wiem ze wielu ludzi to praktykuje ale ja osobiscie nie lubie takich frankensteinow w stylu glowica z tego cos tam z tego itd ale stan blacharski i ogolny "look" b.ladny:D nie lubie niemieckich aut ale szanuje ich rozwiazania techniczne(serio nieliczne) dla mnie najlepszym autem z niemieckich GTI byl golf GTI 1st gen era golfa zaczela i skonczyla sie na 1dynce:D wracajac do tematu moze kolega zainteresuje sie czyms ze stajni hondy? moim zdaniem z tanich prawdziwych zabawek kanjo civic V generacji to dobra baza do modow lekkie auto jak wsadzisz do niego cokolwiek powyzej 120PS pod maske to juz ladnie lata a silniki hondy to cudenka zaczynajac od najprostrzych serii D np D16Z ,a jak cos wiekszego to kupuj EU bude mitsubishi galant i zbieraj kaske zeby poprzekladac graty Legnum VR4 xd(nie no zart to juz kolosalne kwoty),sunny 2.0 Gti kozak auto silnik SR20 nie wiem czy ma neo vvl(sylwek Ci odp) bo wie to i owo o sloneczQ:D

Odpowiedz z cytatem
Post  
RB25DET to przeca GTS-t?Very Happy jak dla mnie skyline'y poczawszy od hakosuki to piekne auta ale wielu sie ze mna zgodzi ze R33 to najgorsza seria skylina:P

Odpowiedz z cytatem
Post  
moj holenderski sasiad z Tilburga mial GTS-T R33 i jak go odpalal to wszyscy trzymali kredensy a ja slinilem szybe w oknie:Dxd

Odpowiedz z cytatem
Post  
http://otomoto.pl/honda-civic-eg3-hb-C30582959.html fajny Civic V gen (eg6)(jajko) jak zwal tak zwal:P egzemplarz "really clean" na poczatek silnik ok pozniej bys wsadzil cos lepszego:D

Odpowiedz z cytatem
Post  
r33 moje marzenie z lat młodości ale jak pojawiło sie u nas w miescie ich kilkanaście to mi przeszło i podniosłem swoje marzenie do poziomu r34 gtr Smile ogulnie r33 jest łądny ale to juz gusta , ogulnie wszystkie skaje były piekne , ale juz nie bede spamował Smile może naprawde honda civic lub te sunny gti z wolnossacym sr20 Smile ładnie to jezdzi ,i zmiescisz sie conowo w 7-8 tysiach za jakoś fajna sztuke ,z głowicą vvl sunny gti ciezko dostac ale ostatnio był jakis na allegro


_________________

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
jak mialem 17 lat to marzylem o sunny GTI a pozniej jak zaczalem czytac o GTI-r to sie zakochalem ale dostapnosc takich aut w PL...moj ulubiony sky to r-32 GT-r ale tez juz sie nakrecam xd a na dzien dzisiejszy mam tylko starletke 1.3 xd hehe,ja do tej 2ki aut proponuje dodac jeszcze CRXa z D16 136 koni,auto pamieta czasy jak po polsce jezdzily maluchy ale z tego co wiem to 2 seryjny silnik ktory krecil sie do 9k rpm (tak jak w CRXie)honda zamontowala dopiero w hondzie S2k:D osobiscie mam namiar na pieknego CRXa D16 z kompresorem eatona,wszystko zrobione na najwyzszej jakosci czesciach(gosciu pracuje w sklepie z teilami do japoncow)hamowany na 212 PS przy wadze UWAGA! 800kg cena 14k

Odpowiedz z cytatem
Post  
http://otomoto.pl/subaru-impreza-4x4-impreza-zobacz-C30642333.html ewentualnie kupujesz takie 1.6 do tego body kit i kalkomanie z Japonskiej wersji wrx albo type R i palisz jana ze pod maska masz wulkan:D

 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach