Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Car audio od 0
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
O, mam w domu klej do luster, dobry pomysł Wink


_________________
Though I walk through the valley in the shadow of death, I fear no evil, for I have fire support overhead.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
lepiej na silikon przykleic...

przynajmniej nie bedzie sladu bo jak klej do lustra zlapie to juz tego nie zerwiesz Razz


_________________
pozdrawiam Łukasz Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Zerwie zerwie i nie dostanie śladu. Klej do luster to nie żaden mocny, agresywny nieelastyczny klej tylko taki który nie uszkodzi srebrnej spodniej strony lustra. Więc co dopiero jakby miał uszkodzić plastik.


_________________
Pozdrawiam, Marek Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Witam was forumowicze po raz kolejny i pewnie nie ostatni
Przyszedł taki czas że chciałbym zamontować do mojej starletki ep91 nowe radyjko (teraz nie mam żadnego) i pytanie moje jest takie że widząc wszelakie radia każde ma z nich moc wyjściową około 4x50W a głośniki w moim samochodzie (oryginalne) mają do 10W czy to nie spowoduje jakichś zniszczeń w głośnikach ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Nie, kupuj śmiało.


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Tylko nie próbuj grać za głośno, jakiekolwiek zniekształcenia, charczenie to znak, że głośniki mają dość. Druga sprawa, to 4x50W jest tylko na papierku, w rzeczywistości jest to ok. 20W na kanał Wink


_________________
EP81 91' 4EFE <--- klik !
Pozdrawiam, Konrad Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Z budżetowych zakupów w kwestii jakości dźwięku i realności owych 4x50W sugeruję rozważenie Kenwooda - bez problemu znajdziesz m.in. zielone podświetlenie Smile. Co do głośników... cóż, wątek niejednokrotnie poruszany, jeżeli liczysz na głośniejsze i bardziej mięsiste granie trzeba dziergać skrzynki na drzwi + gwizdki na słupki. Są fajne i niedrogie zestawy, a reszta to już wolny weekend i trochę chęci Wink

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Co sądzicie o tym radiu?
http://allegro.pl/kenwood-kmm-357sd-cyfrowa-rewolucja-usb-sd-aux-i3530540505.html
Jakby co mam zamiar niedługo również zamontować do mojej Dorci (tak nazyam moją starletke) nowe głośniki.
I pytnie czy jak to radio ma przejsciówkę z kenwwod na iso to czy gdy ja kupie przejsciówkę z złącza toyotowego na iso czy będą pasować do siebie?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
w media markt był fajny alpine za 299 też usb i aux


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
to juz lepiej kupic jvc jakiegos.
Te nowe alpine wcale nie graja.
jakis czas temu mialem porownanie bo gosciu poprosil o zmiane z alpina na alpina z usb.
Po pierwsze stary wazyl 3 razy wiecej a po drugi gral 5 razy lepiej.


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Niestety wszechobecna unifikacja i agregacja komponentów sprawia, że w budżetowym sprzęcie "cyfrowi najeźdźcy" są nie do uniknięcia.
Ten Kenwood jest całkiem całkiem, pytanie tylko jak bardzo potrzebujesz SD i zmienianego podświetlenia - jeżeli nie potrzebujesz, to masz w ofercie KMM-257. Oczywiście masz na uwadze, że te modele nie posiadają napędu CD?
JVC to też całkiem niezła propozycja, tym bardziej, że JVC i Kenwood to od 5 lat jedna firma. Wcześniej JVC było w większości własnością... Panasonica Razz
Co do Alpine - od wielu osób słyszę ostatnio niepochlebne słowa, choć mam raczej dobre doświadczenia, właśnie ze starszymi modelami.
A tutaj... zwycięzca jakiegośtam testu AŚ na budżetowe radio http://allegro.pl/nr1-test-auto-swiat-naviheaven-na-licencji-philips-i3502585942.html Shocked
Gdyby nie czerwone podświetlenie ten philips byłby niegłupią propozycją http://allegro.pl/radio-philips-cem2101-00-usb-aux-cd-mp3-4x50w-usb-i3524354436.html

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
jumpjet napisał:
A tutaj... zwycięzca jakiegośtam testu AŚ na budżetowe radio http://allegro.pl/nr1-test-auto-swiat-naviheaven-na-licencji-philips-i3502585942.html Shocked


Ha ! - wlasnie dzis mi podjechal klient z tym radiem - padaka straszna - brak dynamiki - tuner fm tepy strasznie.

Ja sie ciesze ze mam stare radio i do niego podpietego parrota - mam i jakosc starych radii i mp3 / A2DP / usb / zestaw glosnomowiacy


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
Stare radio powiadasz... Wink



Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
przebijam:
Uploaded with ImageShack.us


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
nie no złodziei tym zapewne nie skusicie Very Happy
Ja polecę Pioneer'a, swój (DEH-P7400MP) przywiozłem zza wielkiej wody jakieś 10 lat temu i jak dotąd zero problemów, brakuje tylko USB ale za to jest AUX więc da się podpiąć telefon czy jakiś mp3 playerek Smile


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach