Forum starlet club pl Strona G³ówna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Przyj±æ mandat czy nie?
Autor Wiadomo¶æ
Odpowiedz z cytatem
Post Przyj±æ mandat czy nie? 
ostatnio jadac z Leszna do Wroclawia koledzy na radyjku ostrzegli o radarze i po dluzeszej wymianie zdan jeden z kolegow powiedzial ze odmowil madant 300zl. Po miesiacu lub dwoch (nie pamietam) otrzymal wyrok sadu grockiego (tryb zaoczny rozprawy) o nalozeniu mandatu w wysokosci 50zl (ewentualnie 150-nie pamietam). Nie dosc ze nie trzeba bylo byc na rozprawie, nie oplacal zadnych kosztow sprawy, to dostal znacznie mniejszy mandat. Jeszcze jeden kolega potwierdzil to w swoim przypadku wtedy. Co o tym myslicie? Czy ktos z was odmowil przyjecia mandatu?


_________________
Unia Leszno forever...
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Nazwa Skype
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
W moim miescie jest zasada ze jak cie zlapie policja i siedzisz sobie w ich aucie to patrzych na ich reakcje.Jak jeden zaczyna pierdolic o wysokosci mandatu a drugi przekrzywia lusterko to wtedy wiadomo o co chodzi.Kladziesz 100zl miedzy ich siedzeniami.Oddaja ci papiery i jestes wolny.Wole placic w radiowozie niz pozniej sie bujac ze swistkami i punktami.Co do odmowy przyjecia mandatu to zawsze sie to konczy tak samo jak opisalem wyzej. w kazdym razie torun - bydgoszcz.


_________________
STARLET EP81 (ENGINE 2E-E) 1990r. >222 ty¶.km

Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Odpowiedz z cytatem
Post  
Dok³adnie, zawsze daj± kwotê z kosmosu ¿eby ³apówê wy³udziæ.


_________________
.::009::Toyota Starlet j (EP91)::.

Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
sa tez tzw dobrzy policjanci i daje rade dostac np z innego przepisu


_________________
e21 hybrid/w30 2zz
power is nothing without controll
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Za danie w ³apê mo¿na mieæ wyrok. Lepiej wys³uchaæ gadania, przygarn±æ punkty, a najwy¿ej je¶li zarzuty s± wyuzdane, odmówiæ i pofatygowaæ siê do grodzkiego. Po³o¿ysz stówê a tu np.: liczy³ na 400, no to ze z³o¶ci Cie przymknie za próbe przekupienia. Albo sie oka¿e ¿e to agent Tomek prowadzi radiowóz i nagle z krzaków wyskoczy CBA z kamerami TVNu - program Mamy Cie Smile


_________________
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Odpowiedz z cytatem
Post  
Moim zdaniem zale¿y od policjanta i od osoby, która ma dostaæ mandat.
Kumplowi doliczyli do mandatu koszta rozprawy i jeszcze czego¶ tam, generalnie wysz³o 170 wiêcej ni¿ mandat. Trafisz na s³u¿biste, to jeszcze Cie udupi za próbe dania ³apówki.
Mam te¿ kumpla, który ma tak± gadane, ¿e zawsze siê jako¶ wywinie. Nie do¶æ, ¿e daruj± mu mandat, to jeszcze poczêstuj± szlugiem.
Osobi¶cie to bym bra³ mandat i nie pyskowa³. Inna sprawa, ¿e jako¶ mam szczê¶cie i nie dosta³em jeszcze ¿adnego mandatu za przekroczenie prêdko¶ci, a jak wracam z pracy to zawsze mam jeden peda³ w pod³odze - albo gaz albo hamulec. Raz mnie z³apali, ale dostali wezwanie przez radio, oddali mi dokumenty i odjechali zanim zd±¿y³em odej¶æ od radiowozu....
Dzisiaj mnie pouczyli s³ownie za gadanie przez telefon...

Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Odpowiedz z cytatem
Post  
polakus napisa³:
sa tez tzw dobrzy policjanci i daje rade dostac np z innego przepisu


He, to jak tak mia³em ostatnio, by³ z³y, który straszy³ i dobry, który pogada³ i w³a¶nie tak zrobi³, jak mówile¶ Smile


_________________
.::009::Toyota Starlet j (EP91)::.

Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
pablo19 napisa³:
KLIKNIJCIE Smile



_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzieñ !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
ja to zawsze na pedalow trafie...

no raz w gnieznie nie wiedzialem ze juz sie obwodnica skonczyla i mnie zlapali to mi wypisal za pasy ale tak to dupa :/ zawsze jakis gejow trafie co sie wyzywaja bo sa jacy sa i nikt ich nie szanuje...

a wystarczylo by ludzie podejscie


_________________
pozdrawiam £ukasz Smile
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
 


Wy¶wietl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach