Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ogólnopolski Zlot StarletClub afterparty :D - Leszno
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Ogólnopolski Zlot StarletClub afterparty :D - Leszno 
No więc, że jestem dość znany wśród swoich znajomych z wielkich imprez na swojej posesji to tak sobie pomyślałem tylko, że można by było się spotkać u mnie. Mam bardzo duże podwórko, miałem kiedyś firmę zresztą teraz jest też ale inna. Robię porządki na podwórku - jestem w trakcie, ogród przygotowywuje sobie pod grilla latem i wogole na posiadówki, no i tak sobie pomyślałem że jeszcze może tego lata moglibyscie wszyscy do mnie wleciec. Taki pomysł tylko rzuciłem a co o tym sądzicie to już sami powiedzcie Wink może by się udało też zrobić tak, że załatwiłbym miejsce na wyznaczenie toru i wogole bo u mnie w Lesznie są nie raz rajdy organizowane przez Leszczynski Automobilklub. Taki 2-3 dniowy spot, namioty bez problem mozna u mnie rozbic, wszystko do dogadania Wink piszcie co sądzicie Razz aaa i miejsce dla wszystkich aut też by sie znalazło Razz

Zapomniałem dodać ze miejscowosc niedaleko mojego miasta (30km) ma też tor i to niezły także ogólnie można zorganizować niezły meeting u mnie, piszcie czy wogole jestescie chetni. Organizacją bym sie zajął

Tor Gostyn - http://www.youtube.com/watch?v=ZYuOwDwrSyI



Ostatnio zmieniony przez Marcelo1990 dnia Pon Cze 27, 2011 22:59, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Toyota Starlet EP91 1998r. Od nowości w rodzinie, potem należała do mnie.
Audi S3 8L facelift 2003r. 1.8 Turbo 225KM (BAM) quattro.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
widze ze zlot wyzwolil nowa energie i pomysly Very Happy


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
no tylko na północy nic się nie dzieje . . . gdyby after party było w sierpniu, to może bym zajechał poznać się w końcu, bo już mi głupio, tyle czasu na forum, a właściwie nikogo nie znam Sad


_________________
#012
トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
termin to już pod wasze udogodnienia, że tak powiem Wink mi to tito. Tor u mnie jest, miejscówa jest, wszystko jest Very Happy

a tutaj film do toru jaki jest niedaleko mnie
http://www.youtube.com/watch?v=ZYuOwDwrSyI


_________________
Toyota Starlet EP91 1998r. Od nowości w rodzinie, potem należała do mnie.
Audi S3 8L facelift 2003r. 1.8 Turbo 225KM (BAM) quattro.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Znasz cene za ten tor ??


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
W zeszłym roku było 1000zł za dzień, czyli nie tak źle, a teraz nie wiem.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
ja jestem za Smile mam blisko Razz, tylko żeby było więcej starletek a nie jak na wyrazowie garstka..


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
piotrekpasti napisał:
ja jestem za Smile mam blisko Razz, tylko żeby było więcej starletek a nie jak na wyrazowie garstka..


Nie było tak źle z tą ilością chyba, prawie połowa to były Starletki Razz 'Kilku' brakowało, ale nie ma co się dziwić. Jeżdżąc autem za 2-3 tys zł nie można spodziewać się że ktoś np z pomorza wyda 500zł na wycieczkę do Częstochowy, chociaż ja bym rozważył Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
ja ci powiem, to nie chodzi o to czy masz auto za 2 tyś czy za 20 tyś, tylko o to, że ktoś np. ja jest spłukany i mimo tego że chciałem pojechać na Wyrazów to nie mogłem. Jest też druga opcja, ktoś po prostu tylko jeździ Starlet i ma wyłożone na spotkania klubowe. Proste Smile


_________________
#012
トヨタスターレットEP81L
古いトヨタは決して死なない
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Brodda13 napisał:
... 'Kilku' brakowało


Ja chciałem ale niestety nie mogłem ... cały 4-ro dniowy weekend siedziałem przy aucie ... Montowałem kilka rzeczy ...
No a na koniec sie okazało że mam pękniętą rurę łączącą obudowe filtra powietrza i przepustnice i tak jeździłem do tej pory Sad
Mimo że mam 400km to rozważam Leszno Smile O ile już zaopatrze sie w nową chłodnice bo na tej raczej nie dojade ;(


_________________
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
speedy napisał:
ja ci powiem, to nie chodzi o to czy masz auto za 2 tyś czy za 20 tyś, tylko o to, że ktoś np. ja jest spłukany i mimo tego że chciałem pojechać na Wyrazów to nie mogłem. Jest też druga opcja, ktoś po prostu tylko jeździ Starlet i ma wyłożone na spotkania klubowe. Proste Smile


No o to mi mniej więcej chodziło Wink
Niestety, najczęściej jak widzę Starletkę to albo babcia albo dziadek za kółkiem, chociaż młodsi też się zdarzają. Ale tak jak piszesz, większość ludzi traktuje samochód tylko i wyłącznie jako środek transportu - dziwni jacyś RazzVery Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Brodda13 napisał:
speedy napisał:
ja ci powiem, to nie chodzi o to czy masz auto za 2 tyś czy za 20 tyś, tylko o to, że ktoś np. ja jest spłukany i mimo tego że chciałem pojechać na Wyrazów to nie mogłem. Jest też druga opcja, ktoś po prostu tylko jeździ Starlet i ma wyłożone na spotkania klubowe. Proste Smile


No o to mi mniej więcej chodziło Wink
Niestety, najczęściej jak widzę Starletkę to albo babcia albo dziadek za kółkiem, chociaż młodsi też się zdarzają. Ale tak jak piszesz, większość ludzi traktuje samochód tylko i wyłącznie jako środek transportu - dziwni jacyś RazzVery Happy


U mnie na wsi jest druga starleta czerwona ( taki zbieg okoliczności - miejscowość jest mała ) i jeździ nią dziadek a w mieście obok jeździ zielona a za kółkiem zawsze widzę jakąś wiedźme ok 70 lat - masakra Very Happy W okolicy mają także gt podrasowaną (biała - była na forum) - podobno 180KM - ale nią nie jeżdżą już dziadki Smile


_________________
Pozdrawiam, Marek Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
no więc praktycznie mam wszystko gotowe więc moge was zaprosić wszystkich na grilla do mnie Smile pisac kto chetny, posmigalibysmy troche po okolicach i wogole, dużo jezior jest obok mojego miasta Smile duże podwórko mam, wszystkie auta sie zmieszcza Wink miejsca jest kto jest chętny niech sie podpisuje, namioty by mozna tez rozstawić. Termin wedle mnie może być nawet przyszły weekend Smile

1.
2.
3.


_________________
Toyota Starlet EP91 1998r. Od nowości w rodzinie, potem należała do mnie.
Audi S3 8L facelift 2003r. 1.8 Turbo 225KM (BAM) quattro.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
1. Brodda
2.
3.
...


_________________
Starlet P8 'Jeans' 2EE Bi-fuel Edition 95' >280kkm

Kuba Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Kuba na gg wbij ;p bo pisze do Ciebie


_________________
Toyota Starlet EP91 1998r. Od nowości w rodzinie, potem należała do mnie.
Audi S3 8L facelift 2003r. 1.8 Turbo 225KM (BAM) quattro.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach