Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Wymiana radiomagnetofonu na stałe wmontowanego na nówkę z CD
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Wymiana radiomagnetofonu na stałe wmontowanego na nówkę z CD 
Witam!
Posiadam (chyba fabrycznie) wmontowany radiomagnetofon. Wmontowany na stałe. Czy można go wymontować celem wymiany na radio z cd?Czy wszystkie pasują?Czy z wyjmowanym panelem sterującym, czy wyjmowany w całości?


_________________
djweb
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
po czym wnosisz ze jest zamontowany na stale? jak mozesz wrzuc jakies zdjecie


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post nowy sprzęt 
born2ride napisał:
po czym wnosisz ze jest zamontowany na stale? jak mozesz wrzuc jakies zdjecie


Nie wiem czy zrozumiale napisałem. Chodziło mi o to że radio nie jest wyjmowane i nie posiada wyjmowanego panela więc jest łatwym kąskiem dla złodzieja (choć nie do końca bo po odłączeniu od akumulatora i ponownym włączeniu trzeba wprowadzić kod-klucz). Pytam czy mógłbym w miarę łatwo i niedrogo wymienić na radio z odtwarzaczem kompaktowym bo kasety to już trochę przeżytek. Po za tym czasami mam wrażenie że zamiast muzyki słychać jakieś gwizdy.
Głośniki są tylko z przodu.


_________________
djweb
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post fotka 
Zrobię fotkę i wrzucę.


_________________
djweb
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
nie jest wyjmowane ale jest łatwym kąskiem dla złodzieja?...cos mi tu sie nie skleja....;/


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
demonkuba16 napisał:
nie jest wyjmowane ale jest łatwym kąskiem dla złodzieja?...cos mi tu sie nie skleja....;/



Czy można wymienić na nowsze?


_________________
djweb
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
mozna - przelotka toyota -> iso i wio


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
mechu napisał:
mozna - przelotka toyota -> iso i wio



Chodziło mi o wymianę na nowsze radio.


_________________
djweb
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
wymienic mozesz zawsze o ile nie masz radia fabrycznie wbudowanego na stale. Jak masz teraz jakies to powinno miec odpowiednia wiazke wiec kwestia tylko zakupu nowego sprzetu i podpiecia go.


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
born2ride napisał:
wymienic mozesz zawsze o ile nie masz radia fabrycznie wbudowanego na stale. Jak masz teraz jakies to powinno miec odpowiednia wiazke wiec kwestia tylko zakupu nowego sprzetu i podpiecia go.



Tak myślałem że to chyba fabryczne więc chyba zbyt skomplikowane by wymieniać. Trzeba by wykręcić, wyjąć...Pewnie trzeba by powierzyć fachowcom zwłaszcza że przyszło mi do głowy zainstalowanie dodatkowych głośników z tyłu.


_________________
djweb
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
djweb napisał:

Tak myślałem że to chyba fabryczne więc chyba zbyt skomplikowane by wymieniać. Trzeba by wykręcić, wyjąć...Pewnie trzeba by powierzyć fachowcom zwłaszcza że przyszło mi do głowy zainstalowanie dodatkowych głośników z tyłu.

chwila chwila, fabrycznie wbudowane na stale to takie ktorego nie da sie wyjac bo nie jest instalowane w kieszeni tylko zintegrowane z kokpitem, nie widzialem jeszcze gwiazdki z takim radiem wiec na pewno masz radio w pelni wymienialne. Jak sie nie pobawisz to nie wymienisz a i tylne glosniki da sie dolozyc. Jak to mowia dla chcacego nic trudnego, sporo osob na forum pzrerabialo swoje zestawy audio.


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
faktycznie to nic trudnego ale jak sie chce to mozna "fachowcowi" powierzyc takie zadanie ale wtedy radio cd/mp3/usb z dobrymi glosnikami nie bedzie kosztowalo 500zl tylko przynajmniej 600zl


_________________
| Pozdrawiam
Kamil |

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Jezeli robocizna za wymontowanie starego, zalozenie nowego radia i podpiecie tylnych glosnikow wyszlaby 50pln to na miejscu djweb'a chyba bym z tego skorzystal. Tyle ze ja lubie czasem posiedzie pokombinowac, (powkurzac sie) i miec pozniej z tego radoche Smile


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
mysle ze nikt w salonie "car audio" czy w jakims nawet media markcie nie wiezmie 50zl za to, cenia sie teraz i 100zl to najmniej a tymbardziej ze taniej samo radio i glosniki mozna kupic gdzies na allegro niz w takich sklepach i mysle ze mozna sporo zaoszczedzic kupujac i montujac na wlasna reke a to jednak spora roznica czy sie wyda 400-500zl czy 600-700zl w tej roznicy mozna by kupic lepszy sprzet lub po prostu mniej wydac. pomijajac fakt ze zrobilo sie cos samemu i to dziala

tymbardziej biorac pod uwage wartosc samej Starlety...


_________________
| Pozdrawiam
Kamil |

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
to nie jest żadna filozofia montaż głośników czy wymiana radia.. rozumiem wymiana rozrządu ale nie radia !


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach