Forum starlet club pl Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Rejestracja Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
dywagacje nowych wlascicieli starletek
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Tu raczej nie o zdjęcie chodzi;)


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
 


Odpowiedz z cytatem
Post  
jak skladak to jest rok 91, tylko w 97 roku rozebrane i przywiezione do kraju. takwiec to 20tolatka jest


_________________
| Pozdrawiam
Kamil |

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
aha;) Ok dzięki za wyjaśnienie;) Teraz tylko ożywić tą cudną gwiazdkę i cieszyć się przyjemnością z jazdy:)


_________________
Pozdrawiam!Smile
Kuba

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
przenoslem tego OTa


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
"dywagacje"


_________________
| Pozdrawiam
Kamil |

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
spokojnie nie chodzi o dewiacje Very Happy


_________________


moja pasja Smile

Qba
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Czy auto z wgniecionymi drzwiami tak jakby od silnego kopa na maxa i reszta mniej wiecej sprawna przejdzie przeglad techniczny ?


_________________
STARLET EP81 (ENGINE 2E-E) 1990r. >222 tyś.km

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
ramzes napisał:
Czy auto z wgniecionymi drzwiami tak jakby od silnego kopa na maxa i reszta mniej wiecej sprawna przejdzie przeglad techniczny ?


Mysle ze jesli nie zagraza bezpieczenstwu jazdy to moze przejdzie ale jak trafisz na takiego skubanca jak ja to niekoniecznie (a mam mala wgniotke w lewym nadkolu z tylu - wyglada jakby ktos sie mocniej kolanem zaparl - i facet mial problem... ale ostatecznie po odrobine burzliwej dyskusji podbil, ciekawe jak za miesiac bedzie bo wgniotka jest nadal...)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
no ładny offtop, w każdym razie była mowa o niezaciąganiu ręcznego: Djweb, nie wiem czy to wiesz ale faktycznie nie poleca się zaciągać ręcznego na noc na mrozie (może złapać i nie chcieć puścić, szczególnie jak ma sobie stać np miesiąc czy kilka) ale wtedy zwykle wrzuca się jakiś bieg (zwykle jedynkę bo ma najkrótsze przełożenie) żeby auto nie odjechało za sprawą wiatru, grawitacji czy "koleżków" spod monopolowego.


_________________
Wszystkie części do starlet P7, info tu: http://starletclub.phorum.pl/viewtopic.php?t=1217
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Diagnosta powiedział że mi odstaje lekko blacha przy zamkniętych drzwiach i żeby ją tylko dobił to przegląd przejdzie bo wg. przepisów nie może być odstających ostrych krawędzi. Szybę wymieniłem , przełącznik zespolony też .W piątek jadę na inną stację na "zadupiu" ale niedaleko gdzie podobno podbijają wszystko co samo dojedzie Wink)
Problem jedynie w tym że coś mi huczy w tylnik prawym kole ale i tak pojade, jak podbije to zrobię koło a jak nie podbije to pojade gdzie indziej.Pozatym wyobrażcie sobie że tylnią boczną szykę kupiłem za 30zł (na allegro po 60) i wygląda jak nowa, za przełącznik zespolony dałem 25zł (na allegro po 100) heh , nie ma jak kupować od kobiety Wink Gdyby nie fakt że auto zostaje jednak ,będzie jako drugie i ma jeździć to bym wymienił drzwi bo za całe kompletne z szybą ta sama kobieta chciała 50 zł (tylko że różowe!!!) (na allegro po 150-200)!!! ale szkoda mi mamony bo starletka będzie pewnie stała i stała ....


_________________
STARLET EP81 (ENGINE 2E-E) 1990r. >222 tyś.km

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
daj namiary gdzie mozna kupic przelacznik zespolony bo na allegro szukalem i 130zl teraz chetnie kupie bo u mnie juz nie dziala prawie w ogole ciagle dlugie sie pala


_________________
| Pozdrawiam
Kamil |

/// Toyota Starlet 1,3 ,91rok EP8 - sprzedana koledze/zgon po zerwaniu paska rozrzadu
/// Toyota Starlet 1,3 ,97rok P9
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
kali na gumce z 3 m-c jeździłem , takiej grubej od majtek, doskonale dobija wajche do kierownicy i ciągle palą się krótkie Wink). Zmieniłem tylko z uwagi na koniec przeglądu bo wiadomo na gumce by nie przeszło na bank Wink Niestety nie pomogę bo kupiłem jedyny ale doradzę , pytaj się tam gdzie są całe starlety z napisem - na części sprzedam - wtedy tanio wyrwiesz.Wpisz w google. Na alledrogo liczą sobie jak za zborze bo większość to handlarze.


_________________
STARLET EP81 (ENGINE 2E-E) 1990r. >222 tyś.km

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
kali napisz mi esa to Ci prześle namiar do gościa co ma starletke, powołasz się na mnie i tanio Ci sprzeda, własnie od niego kupiłem troche pierdół


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Zapodaj mi tez prosze namiar na tego goscia bo szukam tlumika koncowego.


_________________
!! Car Audio Serwis Katowice - Tym sie zajmuje na co dzień !!


!! Dermatologia Estetyczna i Medyczna Katowice !!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post  
504 954 547
przy gadaniu o cenie powołaj się n a mnie jak coś


_________________
Starletka 1,3 16v 98r


Uploaded with ImageShack.us
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 


Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach